Strona główna | TechnikaOrynnowanie na każdą porę roku

Orynnowanie na każdą porę roku

Balex Wijo jest bardzo trwałym i łatwym w montażu systemem odprowadzania wód opadowych. Można go stosować do wszystkich rodzajów pokryć dachowych i elewacyjnych. Bardzo dokładne wykonanie elementów i zastosowanie wysokiej jakości powłok gwarantuje niezawodne użytkowanie.

Wijo jest produkowany w jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie zgodnie z europejskimi normami. Oznacza to gwarancję trwałości i jakości produktów. Dzięki stali użytej do produkcji rdzenia rynien, Wijo to system o długiej żywotności zachowujący swój wygląd przez lata. Orynnowanie to łączy zalety powłok poliestrowych – odporność na korozję (grubość powłoki 35 µm) i metalu – wytrzymałość stali.

Jego zaletą są idealnie dopasowane do siebie elementy, co powoduje, że ich montaż jest szybki i łatwy, a cały system szczelny. Montażu można dokonać przy pomocy prostych narzędzi.


System jest odporny na wszelkie warunki atmosferyczne, wytrzymuje duże obciążenie śniegiem i lodem. Powłoka rynny chroni ją dodatkowo przed rdzą, dzięki czemu Wijo świetnie sprawdza się w zmiennym, niesprzyjającym klimacie.


Rynny i rury spustowe są wprawdzie elementami, których zasadnicze zadanie jest czysto użytkowe, ale ponieważ są one dobrze widoczne z zewnątrz, to jednocześnie stanowią ozdobę dachu i elewacji. Często orynnowanie podkreśla wręcz walory domu. Dlatego też standard wykończenia wszystkich elementów Wijo jest bardzo wysoki, łączący tradycję z najnowszymi zdobyczami techniki.

Wszystkie części składowe systemu są wykonane z tego samego materiału. Sześć trwałych kolorów: biały, czerwony, brązowy, srebrny, szary i czarny, a także orynnowanie pokryte alucynkiem umożliwia dopasowanie systemu do aktualnej lub planowanej elewacji domu.

Balex Metal
www.balex.pl


CZYTAJ WIĘCEJ

System rynnowy
Jaki sztucer do rynny?
System rynnowy. Łączenie, dobór, akcesoria Protec
Łącznik rynien
Deszcz pod kontrolą
Jak orynnować małe budynki?
Sezonowy przegląd orynnowania, czyli jak zadbać o elementy dekarskie?DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się