Strona główna | TechnikaAngel Wawel Etap I - umowa podpisana

Angel Wawel Etap I - umowa podpisana

Firma MK Chmielewski po miesięcznych negocjacjach podpisała umowę na dostarczenie blachy tytanowo-cynkowej Elzinco Green na budowę Luksusowych Apartamentów w Krakowie.

"Pragniemy zaznaczyć, iż jest to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji w tym mięście - ze wzgledu na standard wykończenia jak i położenie. Apartamentowiec będzie się mieścił w bezposrednim sąsiedztwie z Wawelem" - podają przedstawiciele firmy MK Chmielewski.


Inwestor spośród wielu innych hut wybrał Elzinco, kierujac się wieloma przedstawionymi mu realizacjami w kraju i zagranicą, a także najwyższą jakością blachy. MK Chmielewski wspólnie z firmą Metzink Sp.z o.o. z Poznania jako wyłączni dystybutorzy blach tytanowo-cynkowych Elzinco na Polskę będą odpowiedzialni za dostarczenie kompletnego pokrycia dachowego na tę budowę. Wykonawcą dachu będzie firma Izoterm Leszek Jamróz.

Etap I - 2300m2 - Elzinco Green
EtapII - 2500m2 - proponowana blacha Elzinco Slate


Źródło i wizualizacje: MK Chmielewski
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Pod własnym dachem

Kiedy dekarzem zostaje ktoś, kto od zawsze marzył o własnym domu, można się spodziewać, że gdy uda mu się zrealizować to marzenie, jego dach będzie dopieszczony w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli dodatkowo człowiek ten jest pasjonatem swego fachu, jest prawie pewne, że będzie to dach niezwykły. Czytaj więcej