Strona główna | PrzeglądZłoty Medal Interbudu dla Zamku i Fakro

Złoty Medal Interbudu dla Zamku i Fakro

W dniach 11-14.02.2010 roku odbyły się w Łodzi XVII Targi Budownictwa Interbud 2010.

Paweł Babij, prezes Interservis Sp. z o.o (z prawej) wręcza Złoty Medal Targów Interbud 2010 Wojciechowi Chmielewskiemu z Fakro
Fot. Zamek


W dniach 11-14.02.2010 roku odbyły się w Łodzi XVII Targi Budownictwa Interbud 2010. Jak co roku łódzkiej imprezie wystawienniczej towarzyszyły seminaria, konferencje i konkursy organizowane przez gospodarza targów, firmę Interservis sp. z o.o. Przeprowadzona została siedemnasta edycja konkursu o „Złoty Medal Targów Interbud”. Zadaniem konkursu było wyłonienie najlepszych produktów prezentowanych na targach, wyróżniających się pod względem jakościowym, użytkowym i technologicznym. Konkurs dotyczył produktów prezentowanych podczas Targów i dopuszczał do udziału w konkursie wyroby nie produkowane przez wystawców, posiadających jednakże udokumentowane prawo do ich dystrybucji. Zgodnie z regulaminem w konkursie udział wzięła firma Zamek z Łodzi, zgłaszając przedmiot swojej ekspozycji targowej – okno o podwyższonej osi obrotu FYP-V produkcji Fakro. (Zamek jest największym odbiorcą okien Fakro na terenie woj. łódzkiego).

Kwalifikacji i oceny produktów zgłoszonych do konkursu dokonali przedstawiciele m.in. wojewody łódzkiego, Politechniki Łódzkiej, Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa, Regionalnej Izby Budownictwa, organizatora oraz specjaliści branżowi. To liczne gremium tegoroczną nagrodę główną Złoty Medal Targów przyznało właśnie produktowi dystrybuowanemu i zgłoszonemu przez Zamek.

Złoty Medal Targów Interbud 2010 wręczono na uroczystej gali w Pałacu Poznańskiego 12 lutego br. W uroczystości wzięli udział m.in. Jolanta Namysłowska, Prezes Zarządu Zamek sp. z o.o. oraz Wojciech Chmielewski, dyrektor regionalny Fakro.

Źródło: Dachy, nr 3 (123) 2010

CZYTAJ WIĘCEJ

Złota Budowlana Marka Roku 2012 dla FAKRODODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się