Strona główna | PrzeglądZjazd Polskiej Federacji Dekarzy, Blacharzy i Cieśli

Zjazd Polskiej Federacji Dekarzy, Blacharzy i Cieśli

Kolejny, coroczny zjazd liderów PFDBiC odbędzie się w dniach 4–7 marca 2010 r. w miejscowości Chyrowa (Beskid Niski).
Kolejny, coroczny zjazd liderów PFDBiC odbędzie się w dniach 4–7 marca 2010 r. w miejscowości Chyrowa (Beskid Niski). Zjazd będzie miał charakter seminarium poświęconego w tym roku głównie zjawiskom fizycznym występującym w warstwach dachu i ścian w kontekście stosowania materiałów termoizolacyjnych i folii dachowych.

Nie zabraknie również tematów pokrewnych tematycznie. Oprócz rozważań czysto teoretycznych po raz pierwszy przygotowano również kilkugodzinne warsztaty praktyczne pozwalające na szybką weryfikację pomysłu z realiami rzeczywistego dachu. Jak co roku uczestnikami Zjazdu będzie czołówka najbardziej utytułowanych i wykwalifikowanych dekarzy polskich, liczna grupa autorów branżowych publikacji, rzeczoznawców, przedstawicieli liczących się w kraju producentów pokryć dachowych, wydawnictw, jak również sympatyków i zainteresowanych fachowym, rzetelnym rzemiosłem.

Panel dyskusyjny „Dyfuzyjność ścian i warstw dachu – mity czy fakty” to szczególny rodzaj projektu-wyzwania przygotowany przez Federację i skierowany do firm produkujących lub oferujących na rynku materiały termoizolacyjne i folie. To prośba skierowana do liderów rynku o prezentację własnego stanowiska w tym budzącym wiele sporów i kontrowersji temacie.

Wyjątkowość tego pomysłu polega również na założeniach, w oparciu o które zostanie zrealizowany. Jak podkreślają organizatorzy, producenci muszą zaakceptować fakt, że prezentacje ich produktów odbędą się w kontekście wyłącznie technicznym – z całkowitym wyłączeniem polityki marketingowej danej firmy. Ponadto zostaną one wygłoszone na forum, na którym obecne będą również firmy konkurencyjne.

Szczegółowe informacje oraz agendę Zjazdu można znaleźć na stronie www.dachy.info.pl.

Źródło: Dachy, nr 2 (122) 2010

CZYTAJ WIĘCEJ

Zjazd PFDBiC
VIII Kongres Dekarzy Polskich
Regionalne Zawody Dekarzy w Chudobie
Regionalne Zawody Dekarzy w ChudobieDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się