Strona główna | BranżaUśmiechnięte rynny Galeco ze Złotym Godłem Laur Klienta 2013

Uśmiechnięte rynny Galeco ze Złotym Godłem Laur Klienta 2013

Laur Klienta to największy, ogólnopolski projekt konsumencki, który co roku wyłania najpopularniejsze produkty i marki w wielu kategoriach. Dla nagrodzonych to ogromne wyróżnienie, stanowiące zbiorową rekomendację ze strony Klientów i potwierdzenie silnej pozycji rynkowej. W 2013 roku prestiżowe Złote Godło w kategorii Systemy rynnowe już po raz czwarty powędrowało do firmy Galeco, która w ostatnim czasie została również laureatem programu Rynkowy Lider Innowacji.

Konkurs Laur Klienta ma charakter sondy wśród nabywców i daje odpowiedź na pytanie, które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie. Organizator zwraca szczególną uwagę na takie aspekty, jak: rozpoznawalność marki, opinie na jej temat, a także ocenę produktów i chęć ich rekomendacji.

Nagrodzone systemy rynnowe Galeco wykonane są ze STALI i PVC, i dostępne w różnorodnych rozmiarach i kolorach. Dlaczego są tak wyjątkowe? Poza dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i odbarwienia, producent zaprojektował innowacyjne rynny o brzegach wywiniętych do wewnątrz, co pozwala zapobiegać przelewaniu się wody podczas obfitych opadów i przez długie lata chronić fasadę budynku przed zawilgoceniem i nieestetycznymi zaciekami. Potwierdzeniem ich wysokiej jakości jest Złote Godło ogólnopolskiego konkursu Laur Klienta 2013, wyróżnienie tym cenniejsze, bo przyznane przez Klientów i wyrażające zaufanie wobec produktów firmy. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że to już piąty raz, kiedy Galeco otrzymuje prestiżową nagrodę Laur Klienta.

"Wyróżnienie to jest dla nas jednym z najważniejszych, gdyż odzwierciedla opinie odbiorców, a od samego początku istnienia firmy nadrzędną wartością jest dla nas właśnie Klient. Z radością przyjęliśmy wiadomość o przyznanej nagrodzie i dziękujemy za zaufanie, jakim jesteśmy stale obdarzani. Mamy nadzieję, że dzięki ciągłemu rozwojowi naszych produktów, będziemy mogli liczyć na przychylność także w kolejnych latach. Ze swej strony obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług z roku na rok była coraz wyższa, a oferowane przez nas produkty zawsze wychodziły naprzeciw Państwa oczekiwaniom" - podsumowuje Tomasz Piotrowski, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w firmie Galeco.

Złote Godło to nie jedyne wyróżnienie, które lider na rynku systemów rynnowych odebrał w ostatnim czasie. Firma Galeco została również laureatem programu Rynkowy Lider Innowacji. Jest to nagroda przyznawana przedsiębiorstwom, realizującym z powodzeniem innowacyjne projekty, związane m.in. z produkcją, badaniami i rozwojem oraz nowoczesnymi technologiami. Na wyróżnienie to firma zasłużyła dzięki ciągłemu udoskonalaniu oferty, która została w ostatnim okresie poszerzona o dodatkowe produkty: TYTAN-CYNK oraz innowacyjny, opatentowany system bezokapowy.

Złote Godło w konkursie Laur Klienta i tytuł Rynkowego Lidera Innowacji to kolejne wyróżnienia dla firmy Galeco, które potwierdzają silną pozycję spółki, uzyskaną dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i ugruntowaną ogromnym poparciem zadowolonych użytkowników systemów rynnowych Galeco. To nagrody za już włożony wysiłek w rozwój branży, a zarazem zobowiązanie do dalszej dbałości o jakość i rozwój oferowanych produktów.

Źródło i zdjęcia: Galeco

CZYTAJ WIĘCEJ

Rynny Galeco pod deszczem nagród
Wewnętrzne wywinięcie systemy Galeco PVC i Galeco Stal
Stalowe narożniki Galeco. Idealne rozwiązanie pod każdym kątem
Systemy rynnowe Galeco
Uśmiech na deszcz. Systemy rynnowe Galeco
Rynny Galeco wielokrotnie nagrodzone
Galeco Assistance - natychmiastowa pomoc podczas budowy
Galeco sięga coraz wyżej
Niewidoczny dla oka system BEZOKAPOWY firmy Galeco
Systemy rynnowe Galeco dla obiektów przemysłowych
System rynnowy Galeco STAL - niezawodna ochrona przed wodą deszczowąDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Pod własnym dachem

Kiedy dekarzem zostaje ktoś, kto od zawsze marzył o własnym domu, można się spodziewać, że gdy uda mu się zrealizować to marzenie, jego dach będzie dopieszczony w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli dodatkowo człowiek ten jest pasjonatem swego fachu, jest prawie pewne, że będzie to dach niezwykły. Czytaj więcej