Strona główna | PrzeglądSpotkanie informacyjne na temat hydroizolacji Kemperol

Spotkanie informacyjne na temat hydroizolacji Kemperol

Mimo że na arenie międzynarodowej hydroizolacja z płynnego tworzywa Kemperol sprawdza się już od czterdziestu lat
Mimo że na arenie międzynarodowej hydroizolacja z płynnego tworzywa Kemperol sprawdza się już od czterdziestu lat, to w Polsce wciąż jest jeszcze nowością. Aby polskich odbiorców i użytkowników zapoznać z produktem, importer – firma AS-Innova – zorganizował w lutym we Wrocławiu spotkanie dla inżynierów i architektów. Prezentację prowadził przedstawiciel producenta, niemieckiej firmy Kemper-System. Duże zainteresowanie wzbudziła wielostronność zastosowania płynnego tworzywa sztucznego Kemperol 2K-PUR. Technik z Kemper-System zademonstrował następnie praktyczne możliwości zastosowania hydroizolacji

Podczas całego spotkania padło wiele interesujących pytań, a w kilku przypadkach niektórzy uczestnicy spotkania znaleźli w Kemperolu rozwiązanie ich aktualnych problemów z uszczelnieniem obiektów budowlanych.

Remigius Jurkiewicz z AS-Innova obiecuje, że podobnych spotkań i prezentacji będzie coraz więcej, ponieważ wszystkim z branży budowlanej zależy na tym, aby w Polsce w jak najszerszym stopniu wprowadzano nowoczesne i skuteczne technologie.

Źródło: Dachy, nr 3 (123) 2010
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się