Strona główna | PrzeglądRekordy Fakro na Budmie

Rekordy Fakro na Budmie


Tegoroczne Międzynarodowe targi Budownictwa i Architektury Budma były rekordowe dla Fakro – światowego wicelidera w produkcji okien dachowych i schodów strychowych. Firma zaprezentowała w Poznaniu nie tylko spektakularne stoisko, ale wzięła też udział w licznych wydarzeniach towarzyszących.
Rekordowa liczba nagród

Podczas uroczystej Gali Otwarcia Budmy 2017 Fakro otrzymało aż cztery prestiżowe wyróżnienia. Firma została laureatem 3 Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nagrodzone, zapewniające komfort i bezpieczeństwo produkty marki Fakro to:
- okno dachowe uchylno-obrotowe FPP-V preSelect2 ,
- drzwi przesuwne Innoview HST Sky,
- supertermoizolacyjne schody strychowe LTK Energy.

 

Fakro otrzymało także wyjątkową nagrodę Acanthus Aureus za stoisko najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów.

Rekordowa powierzchnia wystawiennicza i rekordowe zainteresowanie odwiedzających

Na łącznej powierzchni wystawienniczej - 430 m2 i dwóch spektakularnych stoiskach Fakro zaprezentowało szeroką gamę produktów. Przez cały czas trwania targów stoisko odwiedziła rekordowa liczba gości (ok. 10 000 osób), co stanowi 1/5 wszystkich gości targów. Przybyli z zaciekaniem przyglądali się innowacyjnym rozwiązaniom. Olbrzymią uwagę skupiło nagrodzone Złotym Medalem okno dachowe uchylno-obrotowe FPP-V preSelect2 oraz produkty z linii Innoview.Rekordowa liczba nowości – Innoview


Podczas targów odbyła się rynkowa premiera marki Innoview. Fakro przedstawiło linię produktową składającą się z zapewniających nieograniczone widoki drzwi podnoszono-przesuwnych, bram garażowych oraz markiz do okien pionowych.
Zalety produktów marki Innoview wraz z inspirującą kampanią marketingową zostały zaprezentowane podczas konferencji prasowej dedykowanej mediom i środowiskom branżowym.


Rekordowy udział w wydarzeniach towarzyszących

Program targów Budma 2017 obfitował w liczne wydarzenia z udziałem Fakro. Jednym z kluczowych było I Forum Gospodarcze Budownictwa pt. "Uczciwe budowanie – utopia czy społeczny obowiązek". Jednym z prelegentów wydarzenia był Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu Fakro, który w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę m.in. na potrzebę stworzenia nowego zawodu – montera stolarki, potrzebę ulg remontowo-budowlanych oraz potrzebę weryfikacji Warunków Technicznych dla budynków i ich usytuowania 2021. Dopełnieniem forum była debata z udziałem środowisk branżowych, w której zgodnie zauważono potrzebę reformy kształcenia zawodowego w obszarze zawodów budowlanych.


Fakro od wielu lat angażuje się w kształcenie zawodowe dekarzy, obejmując swoim patronatem szkoły o profilu dekarskim. Wsparcie dekarzy oraz młodych osób przygotowujących się do wykonywania tego zawodu znalazło także odzwierciedlenie w patronowaniu przez Fakro Turnieju „Turbo-Dekarz”, 16. Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy oraz Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”, w którym po raz pierwszy w tym roku, z inicjatywy Fakro, zmierzyli się uczniowie szkół zawodowych, kształcący się do wykonywania zawodu dekarz.


Ponadto eksperci Fakro przeprowadzili profesjonalny instruktaż montażu nowego produktu Fakro, czyli markizy VMZ z systemem ZIP w wersji ręcznej, pełniącej jednocześnie funkcję moskitiery. Montaż odbył się w ramach cyklicznej „Monteriady”, będącej częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Dobry Montaż”.

Rekordowe zaangażowanie pracowników

W przygotowanie udziału Fakro na Budmie zaangażowany był sztab ekspertów, managerów, specjalistów i doradców z zespołu Fakro. Dzięki ich pracy, sercu i wielkiemu zaangażowaniu goście mogli nie tylko zobaczyć produktowe nowości na stoiskach, ale również zasięgnąć profesjonalnej porady i wiedzy na temat oferty Fakro. We wspólne budowanie wizerunku i sukcesu na targach zaangażowanych było ponad 50 pracowników.
Źródło: Fakro

CZYTAJ WIĘCEJ

Fakro wśród firm z największą liczbą patentówDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się