Rekordy Fakro na Budmie
Tegoroczne Międzynarodowe targi Budownictwa i Architektury Budma były rekordowe dla Fakro – światowego wicelidera w produkcji okien dachowych i schodów strychowych. Firma zaprezentowała w Poznaniu nie tylko spektakularne stoisko, ale wzięła też udział w licznych wydarzeniach towarzyszących.

Podczas uroczystej Gali Otwarcia Budmy 2017 Fakro otrzymało aż cztery prestiżowe wyróżnienia. Firma została laureatem 3 Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nagrodzone, zapewniające komfort i bezpieczeństwo produkty marki Fakro to:
- okno dachowe uchylno-obrotowe FPP-V preSelect2 ,
- drzwi przesuwne Innoview HST Sky,
- supertermoizolacyjne schody strychowe LTK Energy.



Fakro otrzymało także wyjątkową nagrodę Acanthus Aureus za stoisko najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów.
Rekordowa powierzchnia wystawiennicza i rekordowe zainteresowanie odwiedzających
Na łącznej powierzchni wystawienniczej - 430 m2 i dwóch spektakularnych stoiskach Fakro zaprezentowało szeroką gamę produktów. Przez cały czas trwania targów stoisko odwiedziła rekordowa liczba gości (ok. 10 000 osób), co stanowi 1/5 wszystkich gości targów. Przybyli z zaciekaniem przyglądali się innowacyjnym rozwiązaniom. Olbrzymią uwagę skupiło nagrodzone Złotym Medalem okno dachowe uchylno-obrotowe FPP-V preSelect2 oraz produkty z linii Innoview.



Rekordowa liczba nowości – Innoview
Podczas targów odbyła się rynkowa premiera marki Innoview. Fakro przedstawiło linię produktową składającą się z zapewniających nieograniczone widoki drzwi podnoszono-przesuwnych, bram garażowych oraz markiz do okien pionowych.
Zalety produktów marki Innoview wraz z inspirującą kampanią marketingową zostały zaprezentowane podczas konferencji prasowej dedykowanej mediom i środowiskom branżowym.

Rekordowy udział w wydarzeniach towarzyszących
Program targów Budma 2017 obfitował w liczne wydarzenia z udziałem Fakro. Jednym z kluczowych było I Forum Gospodarcze Budownictwa pt. "Uczciwe budowanie – utopia czy społeczny obowiązek". Jednym z prelegentów wydarzenia był Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu Fakro, który w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę m.in. na potrzebę stworzenia nowego zawodu – montera stolarki, potrzebę ulg remontowo-budowlanych oraz potrzebę weryfikacji Warunków Technicznych dla budynków i ich usytuowania 2021. Dopełnieniem forum była debata z udziałem środowisk branżowych, w której zgodnie zauważono potrzebę reformy kształcenia zawodowego w obszarze zawodów budowlanych.

Fakro od wielu lat angażuje się w kształcenie zawodowe dekarzy, obejmując swoim patronatem szkoły o profilu dekarskim. Wsparcie dekarzy oraz młodych osób przygotowujących się do wykonywania tego zawodu znalazło także odzwierciedlenie w patronowaniu przez Fakro Turnieju „Turbo-Dekarz”, 16. Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy oraz Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”, w którym po raz pierwszy w tym roku, z inicjatywy Fakro, zmierzyli się uczniowie szkół zawodowych, kształcący się do wykonywania zawodu dekarz.

Ponadto eksperci Fakro przeprowadzili profesjonalny instruktaż montażu nowego produktu Fakro, czyli markizy VMZ z systemem ZIP w wersji ręcznej, pełniącej jednocześnie funkcję moskitiery. Montaż odbył się w ramach cyklicznej „Monteriady”, będącej częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Dobry Montaż”.
Rekordowe zaangażowanie pracowników
W przygotowanie udziału Fakro na Budmie zaangażowany był sztab ekspertów, managerów, specjalistów i doradców z zespołu Fakro. Dzięki ich pracy, sercu i wielkiemu zaangażowaniu goście mogli nie tylko zobaczyć produktowe nowości na stoiskach, ale również zasięgnąć profesjonalnej porady i wiedzy na temat oferty Fakro. We wspólne budowanie wizerunku i sukcesu na targach zaangażowanych było ponad 50 pracowników.
Źródło: Fakro
Data publikacji: 2017-02-14
CZYTAJ WIĘCEJ
Fakro wśród firm z największą liczbą patentów
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz | > Zaloguj się |
ZOBACZ TAKŻE
IFD Fakro Ski World Cup
WA-BiS "Fair Play"
...i WA-BiS na targach Batimat 2009
Tyvek i Energain pod Mount Everest
Budmat Diamentem
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Geometria w praktyce, cz. 2. Dach czterospadowy i kopertowy
Błędy w układaniu folii paroizolacyjnych
Obciążenie dachów wiatrem w świetle nowej normy, cz. 1
Stropodachy płaskie z odwodnieniem wewnętrznym, cz. 2
Historyczne ciesielskie konstrukcje dachowe. Propozycja systematyki i uporządkowania terminologii, cz. 6
Geometria w praktyce, cz. 1. Dach pulpitowy i dwuspadowy
Kominy - zmora inwestora i dekarza, cz. 2. Kominy systemowe
Odwodnienia zewnętrzne dachów o pokryciu bitumicznym, cz. 2
Obciążenie dachów wiatrem w świetle nowej normy, cz. 2*
Materiały do terminologii więźb dachowych - podstawowe pojęcia, cz. 2
Co pod pokrycie, cz. 1
Z teczki biegłego, cz. 19
Zalecenia Techniczne. Okapy
Błędy projektowe w konstrukcjach dachów drewnianych i ich skutki , cz. 1
Papy bitumiczne - ich rodzaje i zastosowanie
Z teczki biegłego, cz. 15
Anatomia okapu, cz. 2. Elementy, funkcje, rozwiązania
Stropodachy płaskie z odwodnieniem wewnętrznym cz. 1*
Obróbki blacharskie na dachach krytych blachą płaską. Detale
Rozważania o dachach, cz. 2. Trzeci wymiar Pitagorasa i sinus z cosinusem
Taśmy do obróbek kominów
Dachy - wymagania bezpieczeństwa pożarowego
Historyczne ciesielskie konstrukcje dachowe. Propozycja systematyki i uporządkowania terminologii, cz. 5
Dlaczego dachówka? Cz. 2 Dachówka czy blachodachówka?
Anatomia okapu, cz. 1. Dwa rozwiązania