Strona główna | PrzeglądParoc rozwija zakład produkcyjny w Trzemesznie

Paroc rozwija zakład produkcyjny w Trzemesznie


Firma Paroc rozbudowuje zakład produkcyjny w Trzemesznie. Inwestycja warta 13 milionów zł zwiększy możliwości operacyjne i wolumen produkcji, skróci czas realizacji zamówień, a także pozwoli na produkcję w Polsce nowych rozwiązań z oferty firmy.

Nowe inwestycje pozwolą przede wszystkim na krótszy czas realizacji i bardziej ekonomiczny transport, co oznacza bardziej skuteczne działania biznesowe dla wszystkich stron procesu inwestycyjnego. Unowocześnienie linii pozwoli na większą elastyczność produkcji w obrębie zakładu, a także zwiększenie rozmiarów możliwości produkcyjnych.
Linia produkcyjna skróci czas realizacji zamówień oraz zapewni bardziej ekonomiczny transport materiałów. Do tej pory część produktów wytwarzana była w Finlandii. Od teraz ich dostawy realizowane będą z Trzemeszna. Nowe, bardziej efektywne maszyny pakujące pozwolą na większą ilość transportowanego materiału, co nie tylko oszczędzi czas i pieniądze naszych klientów, ale wpisuje się też w naszą strategię zrównoważonego rozwoju - – mówi Joakim Westerlund, Szef.ds.Technologii i Organizacji.
Najnowsza inwestycja Paroc stanowi kontynuację długoterminowej strategii rozwoju firmy w strefie bałtyckiej i w regionie Europy Środkowej. Od momentu powstania zakładu produkcyjnego w Trzemesznie w 1998 r., Paroc zainwestował tu ponad 560 mln zł.
Źródło: Paroc Polska
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się