Strona główna | PrzeglądMatthias Bauer obecny na Międzynarodowej Expo Konferencji Architektonicznej RIFF Warszawa 2015

Matthias Bauer obecny na Międzynarodowej Expo Konferencji Architektonicznej RIFF Warszawa 2015

Architekt Matthias Bauer, zdobywca nagrody WAN Concrete in Architecture 2014, zaprezentuje swój projekt, DOM H36, podczas sesji plenarnej RIFF Warszawa. Wydarzenie zorganizowane przez ABplus Events odbędzie się 12 Października 2015 r. w warszawskim Hotelu Mariott. 

Matthias Bauer

Projekt HOUSE H36 jest jedynym w swoim rodzaju budynkiem zaprojektowanym i zbudowanym w Niemczech. Ukształtowany w całości (podłogi, ściany i dachy) z izolacyjnego betonu, jako alternatywa dla dodatkowych barier termicznych. Projekt dostał nominację do nagrody Mies van der Rohe 2015 i zdobył nagrodę WAN Concrete in Architecture 2014 oraz Iconic Award Architecture Best of Best 2014.


Projekt HOUSE H36

Matthias Bauer jest założycielem MBA/S Associates i współpracował z Rem Koolhaas Office for Metropolitan Architecture w Rotterdamie.

RIFF Międzynarodowa Expo Konferencja Architektoniczna pokryć dachowych, izolacji oraz fasad to jedno z najważniejszych wydarzeń, które ma służyć promowaniu najnowszych przykładów dobrych praktyk w architekturze polskiej i europejskiej, nagradzanych projektów i architektów o wybitnych osiągnięciach.

Coroczne tematyczne międzynarodowe expo konferencje architektoniczne GIS, INGLASS, LAUD, RIFF

Expo Konferencja RIFF jest częścią cyklu czterech corocznych konferencji tematycznych organizowanych w Polsce, takich jak LAUD, INGLASSGIS - wszystkie są dedykowane architektom. Celem tych expo konferencji jest promowanie przykładów dobrych praktyk z polskiej i europejskiej architektury współczesnej, wymiana know-how oraz kontakt z najlepszymi biurami architektonicznymi na świecie.

Dodatkowe informacje na temat RIFF Warszawa znajdują się na stronie http://warsaw.ieriff.eu

Źródło i zdjęcia: ABplus
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się