Strona główna | PrzeglądIsola w Berlinie

Isola w Berlinie

W dniach 16–20 lutego w Berlinie odbyły się targi bautec.

Isola na targach bautec w Berlinie
Fot. PR


W dniach 16–20 lutego w Berlinie odbyły się targi bautec. Były one poświęcone w szczególności rozwiązaniom wpływającym na oszczędność energii. Na wystawie zaprezentował się także norweski producent gontów bitumicznych Isola. Firma wpisała się w „energooszczędny” trend, ponieważ jako nowość zaprezentowała wsporniki pod baterie słoneczne, dedykowane do pokryć z gontu bitumicznego (w ofercie są także systemowe wsporniki do dachówek stalowych Powertekk). Ponadto zaprezentowany został także program kalkulacyjny wspomagający pracę partnerów firmy. To nowe narzędzie do wygodnego kosztorysowania dachów w kompletnych systemach gontów Isola i dachówek Powertekk. Program uwzględnia akcesoria bezpieczeństwa TopSec i rynny stalowe Isola. Wszystko w specyfikacji gotowej do złożenia zamówienia.

Grupa gości z Polski – przedstawiciele dilerów Isoli i reprezentanci wybranych mediów – miała możliwość zapoznać się z nowościami w pierwszej kolejności. Goście mieli też okazję do dyskusji na temat pokazanych rozwiązań, i to z członkami kierownictwa norweskiej centrali firmy.

Dyskutowano podczas kolacji w restauracji na szczycie górującej na Berlinem wieży telewizyjnej przy Alexanderplatz.

Polski wieczór miał miejsce tuż przed rozpoczęciem nowego etapu wzmacniania pozycji marki Isola w Polsce. Zacieśnienie bezpośredniej współpracy z wybranymi dystrybutorami pozwoli na zwiększenie konkurencyjności i możliwość szybkiego reagowania na potrzeby rynku.

Targi bautec wpisują się w strategię Isoli, dla której rynki niemiecki i polski to najważniejsi odbiorcy eksportowi gontów. Udział w targach firma zaliczyła do udanych, stoisko odwiedzili licznie zainteresowani inwestorzy i dekarze.

Źródło: Dachy, nr 3 (123) 2010

CZYTAJ WIĘCEJ

Isola: 20 lat bezwarunkowej gwarancjiDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się