Strona główna | Przegląd technicznyGermania Symetric - nowy produkt w ofercie firmy Blachotrapez

Germania Symetric - nowy produkt w ofercie firmy Blachotrapez

Modułowa, ekonomiczna i nowoczesna - to główne wyróżniki nowej blachodachówki z oferty firmy Blachotrapez. Germania Symetric jest udoskonaloną wersją znanej już klientom blachodachówki Germania. Cechuje ją modułowość, która sprawia, że idealnie dopasowuje się do wymiarów każdego dachu, a ilość odpadów zostaje ograniczona do minimum. Dodatkowo jest niezwykle prosta w montażu i posiada wyjątkowy kształt oraz wzornictwo - trzy tłoczenia, dzięki czemu otrzymujemy dach nie tylko trwały i solidny, ale również piękny wizualnie. Producenci jako jedyni w Polsce korzystają z najlepszych surowców, dostarczanych przez rynkowego lidera - hutę ThyssenKrupp Steel Europe.

Blachodachówka Germania Symetric może być produkowana zarówno w module, jak i na wymiar. Modułowość niesie za sobą szereg korzyści: umożliwia krycie na cegiełkę, co przekłada się na ekonomiczność pokrycia poprzez ograniczenie ilości odpadów, które zwykle pozostają po montażu dachu. Możliwość precyzyjnego doboru odpowiedniej ilości materiału ma również dobroczynny wpływ na środowisko naturalne. Udogodnieniem jest także łatwy transport na plac budowy, a następnie na dach. Dodatkowa zaletą dla dekarzy jest prostota montażu oraz możliwość zakładania dachówki z obydwu stron.

Blachodachówka Germania Symetric to również wysoka ochrona pokrycia dachowego, a co za tym idzie - całego domu. Szersze i głębsze wytłoczenia gwarantują jeszcze lepsze odprowadzanie wody. Zaś przed przeciekami i negatywnym działaniem wiatru zabezpiecza szczelniejsza - potrójna zakładka.

 
 
Prawdziwa Germania łączy w sobie trzy unikalne cechy w jednej blachodachówce. Najwyższej jakości niemiecka stal, dostarczana przez hutę ThyssenKrupp Steel Europe to gwarancja podwyższonej odporności na ścieranie, zabrudzenia i korozję. Powłoka Pladur® ZM IceCrystal - na którą producent ma wyłączność na terenie Polski, jest wyjątkowo odporna na zarysowania oraz charakterystyczny, pierwszy na rynku, unikatowy wzór z trzema przetłoczeniami. Pisemna gwarancja na blachodachówkę może wynosić nawet do 40 lat.

Warto podkreślić, że producent jako pierwszy na rynku wprowadził unikalny wzór z trzema przetłoczeniami do swojej oferty. Dlatego zastosowanie blachodachówki Germanii Symetric to również doskonały efekt wizualny dachu: szlachetny wygląd, przypominający dachówkę ceramiczną i jej właściwe proporcje tworzą unikatowy wzór. Germania Symetric jest lekka, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w przypadku starych budynków, których dachy wymagają wymiany. Nie obciąży bowiem nadmiernie ich konstrukcji. Produkt dostępny jest w 22 wersjach kolorystycznych. Możemy wybierać w palecie odcieni brązu, czerwieni, zieleni i szarości.

Źródło i zdjęcia: Blachotrapez

CZYTAJ WIĘCEJ

Montaż przejść dachowych. W pokryciu z dachówek betonowych i blachodachówek
Poradnik montażu blachodachówki modułowej
Wentylacja pod blachodachówką
Pokrycie z blachodachówki modułowej
Nowa forma dachu z panelem RETRO firmy Blachotrapez
Na co zwrócić uwagę wybierając blachodachówkę?
Rozszyfruj blachodachówkę
Smukła TALIA odmieni dach na pokolenia - nowość na wiosnę w ofercie Blachotrapezu
Dachy wielopłaszczyznowe. Dlaczego warto postawić na to rozwiązanie?
Gont blaszany Janosik - tradycyjny wygląd drewna w stalowej formie
Blachotrapez wspierał dekarzy na BUDMIE
Panel dachowy Retro Pladur Relief Wood firmy Blachotrapez
Dom zainspirowany zimowym krajobrazem
Nie tylko skośne czy płaskie. Forma dachu a rodzaj pokrycia
Blachotrapez stawia na sportDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się