Strona główna | PrzeglądGaleco sięga coraz wyżej

Galeco sięga coraz wyżej

Prestiż jest miarą sukcesu i odzwierciedleniem osiągnięć. Nie pojawia się i nie znika, ale wypracowany, na stałe wpisuje się w politykę firmy.

Dyplom Lauru Konsumenta dla Galeco
Fot. Galeco


Poszczycić może się nim producent systemów rynnowych Galeco, zdobywca nagrody Złoty Laur Konsumenta oraz firma nominowana do tytułu Jakość Roku.

Celem corocznie przyznawanego tytułu Laur Konsumenta jest wyłonienie najbardziej popularnych i uznanych produktów w wielu kategoriach. Zanim kandydaci będą mogli ubiegać się o wygraną muszą przejść etap kwalifikacji, który pozwoli wyłonić najlepszych producentów i oferowane przez nich towary. W boju o Laur Konsumenta wyselekcjonowane produkty zostają poddane ocenie klientów, którzy wybierają najbardziej zaufane, sprawdzone i jakościowe towary. W 2012 roku firma Galeco okazała się zwycięzcą w kategorii Systemy rynnowe. Warto podkreślić, że Galeco już po raz kolejny otrzymała to prestiżowe godło. Jest to tym bardziej znaczący tytuł, że przyznają go sami klienci korzystający z usług danej firmy, wyrażając tym samym zaufanie wobec produktów firmy Galeco. Nadana nagroda jednocześnie zobowiązuje producenta do dbania o jakość świadczonych usług, utrzymywanie ich na wysokim poziomie.

Tytuł Jakość Roku przyznawany jest przez grono ekspertów z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji SA. Założeniem plebiscytu jest wyłonienie rzetelnych i obiecujących przedsiębiorców oraz partnerów biznesowych. Nominacja do nagrody obliguje do ciągłej modyfikacji i wdrażania innowacji dostosowanych do procedur i standardów branży. Tym samym stanowi gwarancję wiarygodności i wysokiej jakości usług świadczonych przez daną firmę. Kapituła konkursu nominowała do tytułu Jakość Roku system rynnowy Galeco PVC. Jury doceniło kilka istotnych zalet rynien wykonanych z nieplastyfikowanego polichlorku winylu (PVC). Zakwalifikowanie firmy Galeco do plebiscytu jest sygnałem dla potencjalnych klientów, że firma nieustannie pracuje nad utrzymaniem niezmiennie wysokiej jakości oferowanych usług i przywiązuje wagę do doskonalenia produktów. Podkreśla rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność producenta systemów rynnowych z Balic względem swoich konsumentów.

Źródło: Dachy, nr 10 (154) 2012

CZYTAJ WIĘCEJ

Rynny Galeco pod deszczem nagród
Wewnętrzne wywinięcie systemy Galeco PVC i Galeco Stal
Galeco PVC i Stal
Stalowe narożniki Galeco. Idealne rozwiązanie pod każdym kątem
Konkurs Galeco
Uśmiech na deszcz. Systemy rynnowe Galeco
Galeco Assistance - natychmiastowa pomoc podczas budowy
Niewidoczny dla oka system BEZOKAPOWY firmy Galeco
Nowy system rynnowy
Nowy rozmiar rynien
Wystartowała II edycja konkursu "Dekarz na 5". Pokaż się z najlepszej strony!
Systemy rynnowe Galeco dla obiektów przemysłowych
System rynnowy Galeco STAL - niezawodna ochrona przed wodą deszczową
Uśmiechnięte rynny Galeco ze Złotym Godłem Laur Klienta 2013DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Pod własnym dachem

Kiedy dekarzem zostaje ktoś, kto od zawsze marzył o własnym domu, można się spodziewać, że gdy uda mu się zrealizować to marzenie, jego dach będzie dopieszczony w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli dodatkowo człowiek ten jest pasjonatem swego fachu, jest prawie pewne, że będzie to dach niezwykły. Czytaj więcej