Strona główna | PrzeglądGaleco Assistance - natychmiastowa pomoc podczas budowy

Galeco Assistance - natychmiastowa pomoc podczas budowy

Początek budowy czy remontu domu wiąże się z zakupem wszelkich, niezbędnych materiałów. Nierzadko dzieje się tak, że podczas składania dużego zamówienia zapomina się o kilku rzeczach, które mogą powodować przestoje w pracy.

Początek budowy czy remontu domu wiąże się z zakupem wszelkich, niezbędnych materiałów. Nierzadko dzieje się tak, że podczas składania dużego zamówienia zapomina się o kilku rzeczach, które mogą powodować przestoje w pracy. Firma Galeco, lider wśród producentów systemów odprowadzania wody deszczowej, stworzyła usługę Galeco Assistance. System ten pozwala zamówić wszelkie kształtki oferowane przez Galeco na stronie internetowej www.e-galeco.pl, a także gwarantuje wsparcie logistyczne, przyspieszające prace dekarzy.

Kształtki zamawia się poprzez niezwykle prosty formularz zakupowy, a dzięki rozbudowanej sieci hurtowników Galeco zamówienie zostanie zrealizowane w ekspresowym tempie. Oznacza to, że bez wychodzenia z domu, oszczędzając czas, każdy inwestor może kupić niezbędne materiały do montażu nowego systemu rynnowego lub też remontu istniejącego. Tego rodzaju natychmiastowa pomoc pozwala bez żadnych przestojów prowadzić montaż systemu rynnowego i gwarantuje, że dekarze bez opóźnień wykonają wszelkie prace.

Kompletny system rynnowy chroni ściany zewnętrzne przed zawilgoceniem. Dlatego tak ważne jest zamknięcie obiegu odprowadzania wody deszczowej, by uniknąć ryzyka zamoczenia fasady, a tym samym ograniczyć niezaplanowane wydatki. Galeco Assistance eliminuje tego rodzaju sytuacje, a także zapewnia szybką dostawę we wskazane miejsce.
Każdy wykonawca walczy z czasem podczas realizacji powierzonych mu prac. Nierzadko toczy wyścig także z pogodą, która wpływa na jakość końcowego rezultatu remontu. Warto zatem wybierać rozwiązania, które ułatwiają oraz przyspieszają wszelkie prace budowlane. Usługa Galeco Assistance umożliwia zakup kształtek, a także ekspresową realizację zamówienia. Wszystko po to, aby inwestor mógł skupić się na nadzorze przebiegu robót, nie martwiąc się o przestoje, spowodowane brakiem materiałów.

 fot. Galeco


CZYTAJ WIĘCEJ

Rynny Galeco pod deszczem nagród
Galeco poszerza horyzonty?
Wewnętrzne wywinięcie systemy Galeco PVC i Galeco Stal
Galeco PVC i Stal
Stalowe narożniki Galeco. Idealne rozwiązanie pod każdym kątem
Systemy rynnowe Galeco
Konkurs Galeco
Uśmiech na deszcz. Systemy rynnowe Galeco
Rynny Galeco wielokrotnie nagrodzone
Galeco sięga coraz wyżej
Niewidoczny dla oka system BEZOKAPOWY firmy Galeco
Trójnik uniwersalnyDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Pod własnym dachem

Kiedy dekarzem zostaje ktoś, kto od zawsze marzył o własnym domu, można się spodziewać, że gdy uda mu się zrealizować to marzenie, jego dach będzie dopieszczony w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli dodatkowo człowiek ten jest pasjonatem swego fachu, jest prawie pewne, że będzie to dach niezwykły. Czytaj więcej