Strona główna | TechnikaFuturystyczny dach Aquaparku w Koszalinie z wykorzystaniem membran firmy Protan

Futurystyczny dach Aquaparku w Koszalinie z wykorzystaniem membran firmy Protan

Protan Polska jest dostawcą rozwiązań dachowych wykorzystanych w realizacji projektu budowy Aquaparku w Koszalinie. Ponad 8 000 m2 futurystycznego dachu Parku Wodnego zostało pokryte różnokolorowymi membranami dachowymi Protan.

Wymagająca nie tylko pod względem kształtu i nachyleń konstrukcji, wynosząca ponad 8 000 m2 powierzchnia dachowa została pokryta membranami Protan. Wykorzystano kilka rodzajów kolorów membrany, ułożonej w kształt imitujący refleksy opadających z dachu strug wody. Do realizacji inwestycji wykorzystano membrany w odcieniach zieleni. Klientem projektu był Zarząd Obiektów Sportowych Spółka z o.o. w Koszalinie, a generalne wykonawstwo nad budową obiektu sprawowała Spółka Akcyjna Warbud z Warszawy.

Membrana dachowa ze względu na swoją plastyczność, wytrzymałość mechaniczną i łatwość montażu, na skomplikowanych dachach, sprawdza się na nich najlepiej. Membrany dachowe Protan, zapewniają możliwość pokrycia dachów o najbardziej skomplikowanym kształcie, kącie i nachyleniu połaci. Wyróżnia je wysoka estetyka i prosty montaż przy użyciu minimalnych wymagań sprzętowych, spełniając tym samym wymogi w zakresie jakości, elastyczności i zdolności adaptacji.

Protan produkuje membrany nie tylko w kolorach standardowych. Pożądane kolory specjalne produkowane są na zamówienie. Dowolność w wyborze koloru stwarza możliwość wykonania dowolnego napisu lub logo na dachu. Rozwiązanie to pełni nie tylko funkcję dodatkowej powierzchni reklamowej, ale umożliwia wykonanie dachu w każdym kształcie i kolorystyce.

Źródło i zdjęcie: Protan Polska

CZYTAJ WIĘCEJ

Szkoła Dekarska Protan
System Protan CoolRoof
Firma Protan Polska wyróżniona za wysoką jakośćDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się