Strona główna | BranżaFirma Protan Polska wyróżniona za wysoką jakość

Firma Protan Polska wyróżniona za wysoką jakość

Protan Polska został laureatem Certyfikatu Jakość Roku® w kategorii Usługa za program szkoleniowy realizowany w ramach Szkoły Dekarskiej Protan. Wyróżnienie otrzymują wyłącznie przedsiębiorstwa dbające o najwyższą jakość w biznesie.

Certyfikat Jakość Roku® jest największą w Polsce inicjatywą realizowaną przez Fundację Qualitas od dwunastu lat. Promuje przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość usług, produktów, innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę dalszego rozwoju.

"Szkoła Dekarska to autorski program szkoleń, unikatowych w skali ogólnopolskiej, podczas którego uczestnicy mogą zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu kompleksowego montażu i instalacji systemów dachowych opartych na membranie typu PVC" - mówi Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska Sp. z o.o.

Praktyczna nauka zgrzewania membran oraz zastosowania produktów i rozwiązań systemowych to głównej obszary tematyczne, na których skupiają się uczestnicy Szkoły Dekarskiej Protan Polska, mieszczącej się w Pabianicach. Uczestnicy po ukończeniu trzydniowego szkolenia potwierdzają swoją wiedzę egzaminem z teorii i praktyki dotyczącej właściwości membran PVC, systemów montażu, urządzeń i praktycznych umiejętności zgrzewania membran oraz wykonywania obróbek. Osoby, które pozytywnie przejdą weryfikację, otrzymają dyplom poświadczający ich kompetencje dekarskie na okres dwóch lat. Na jedyny tego typu program z zakresu poprawnej instalacji dachów  z membraną dachową z PVC prowadzony jest obecnie nabór na kolejne zjazdy szkoleniowe.

Uroczystość wręczenia Certyfikatów Jakość Roku® odbędzie się podczas III Europejskiego Kongresu Jakości pod hasłem "Jakość w praktyce”, 28 marca br. w Hotelu Monopol w Katowicach.

Protan to norweska grupa przemysłowa, która jest światowym liderem w technologiach membranowych. Tworzy i dostarcza membrany, systemy dachowe, systemy wentylacji i tekstylia techniczne.

Źródło: Protan Polska

CZYTAJ WIĘCEJ

Futurystyczny dach Aquaparku w Koszalinie z wykorzystaniem membran firmy ProtanDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się