Strona główna | PrzeglądBraas Złotą Budowlaną Marką Roku 2017

Braas Złotą Budowlaną Marką Roku 2017


Podczas XIII edycji Gali „Budowlana Marka Roku” przyznano wyróżnienia markom przez lata cieszącym się uznaniem wykonawców. Również w tym roku Braas zajął najwyższą pozycję w rankingu w kategorii „Pokrycia Dachowe Ciężkie” i otrzymał tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2017.

Ranking Budowlana Marka Roku to jedyny w Polsce niezależny projekt badawczy o takiej skali. Ankietowani wykonawcy nie wybierają spośród listy marek, lecz samodzielnie udzielają odpowiedzi. Dzięki temu badanie jest papierkiem lakmusowym działań wizerunkowych firm oraz wskaźnikiem ich autentycznej popularności na rynku. Tytuły Budowlanej Marki Roku są przyznawane w oparciu o kryteria częstotliowości stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości i najlepszej relacji jakości do ceny. 

Ranking „Budowlana Marka Roku” jest projektem badawczym, który monitoruje rzeczywiste preferencje wykonawców, zatem jest odzwierciedleniem sytuacji na rynku – mówi Adam Ziółek, kierownik marketingu Monier Braas – Tym bardziej cieszy nas takie wyróżnienie. Świadczy ono o zadowoleniu dekarzy, którzy wykorzystują nasze produkty w swojej pracy. Wierzymy, że nie tylko wysoka jakość naszych produktów, czyli dachówek i systemowych akcesoriów Braas, miały wpływ na wybór dekarzy, nie bez znaczenia jest również nasze zaangażowanie w kształcenie i poszerzanie wiedzy wykonawców poprzez takie działania, jak np. Program Certyfikacji Dekarzy.
Źródło: Monier Braas Sp. z o.o.

CZYTAJ WIĘCEJ

Braas dzieli się wiedzą
Dobry dekarz to wykształcony dekarz - szkolenia Braas
Program Certyfikacji Dekarzy firmy Monier BRAAS
160 SuperDekarzy z certyfikatami Braas
Rok 2015 zaliczamy do bardzo udanych. Rozmowa z Grzegorzem Baryckim, Prezesem Zarządu Monier Braas Sp. z o.o.DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się