Strona główna | Przegląd
‹‹‹ poprzednia23456789101112następna ›››

Nowy prezes Plastmo Polska

Przegląd
Znany producent systemów rynnowych Plastmo Polska Sp. z o.o. od sierpnia br. ma nowego prezesa zarządu.

Ryszard Florek Polskim Przedsiębiorcą 2015

Przegląd
Ryszard Florek, właściciel i prezes firmy Fakro – światowego wicelidera w produkcji okien dachowych, został wybrany Polskim Przedsiębiorcą 2015 roku w kategorii Eksporter w I edycji Konkursu zorganizowanego przez Gazetę Polską Codziennie.

XII Dni Dekarza w ŚSD

Przegląd
Dekarze ze Śląskiego Stowarzyszenia Dekarzy obchodzili po raz XII swoje święto. W tym roku Dni Dekarza odbyły się 3 września. Dekarze wraz z rodzinami oraz zaproszeni goście bawili się w Ośrodku Agroturystycznym w Krzykawce.

130 lat firmy Bosch

Przegląd
130 lat temu, w listopadzie 1886 r. powstała firma Bosch. Początkowo zatrudniała dwóch pracowników, a w roku 1892 otarła się o bankructwo.

TechnoNICOL wspierał Polaków na 26. Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy

Przegląd
Firma TechnoNICOL była Złotym Partnerem 26 Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy, które odbyły się w dniach 26-20 października br. w Warszawie.

Rockwool RoadShow 2016

Przegląd
Eksperci z „Ekipy Rockwool” ruszają w trasę po Polsce. Ich celem będzie szkolenie wykonawców w zakresie ociepleń ścian zewnętrznych oraz izolacji poddaszy.

Jawar rozpoczyna budowę największej w Polsce fabryki systemów kominowych

Przegląd
21 października br. przy drodze krajowej nr 7 w Glinojecku odbyła się uroczystość podpisania aktu erekcyjnego i wmurowania kamienia węgielnego pod budowę największej w Polsce fabryki systemów kominowych firmy Jawar.

Bezpieczeństwo pożarowe dachów. Publikacja techniczna DAFA

Przegląd
Stowarzyszenie DAFA opracowuje praktyczny poradnik określający jednolite wymogi z zakresu bezpieczeństwa pożarowego.

Budowa dachu: na co zwrócić szczególną uwagę?

Przegląd
Dach to jeden z najistotniejszych elementów domu. Pełni nie tylko funkcję estetyczną, ale przede wszystkim ochronną - zabezpiecza przed opadami, słońcem i wiatrem. Dlatego od dekarza wymaga się profesjonalnej wiedzy i dużego doświadczenia.

Międzynarodowe Forum Architektury SHARE Warszawa

Przegląd
Międzynarodowe Forum Architektury SHARE Warszawa 2016 odbędzie się 11 października w hotelu Marriott. Honorowy patronat nad wydrzeniem objęła Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej (IARP), partnerem merytorycznym jest Stowarzyszenia DAFA, a patronem medialnym miesięcznik DACHY.

‹‹‹ poprzednia23456789101112następna ›››