Strona główna | Przegląd technicznyUszczelniacz dekarski

Uszczelniacz dekarski

Nowy Żywiczny Uszczelniacz Dekarski Lakma nie tylko trwale ochroni nasz dach przed wszystkimi przeciekami.

Fot. Lakma

Dzięki możliwość aplikacji na mokre powierzchnie pozwala na błyskawiczne wykonanie uszczelnienia nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Najczęstszą przyczyną powstawania nieszczelności w pokryciach dachowych jest stosowanie tanich lub źle dobranych mas uszczelniających do połączeń ruchomych. Dach to konstrukcja składająca się z wielu łączonych elementów, które nieustannie pracują pod wpływem temperatury i obciążenia. Żywiczny Uszczelniacz Dekarski Lakma jest masą trwale plastyczną zachowująca swoje parametry w temperaturze od –20°C do +80°C, dzięki czemu pozostaje odporny na spękania. Produkt jest przeznaczony do uszczelniania wszystkich elementów obróbek blacharskich dachów, tarasów, kominów, włazów oraz okien dachowych. Dzięki unikalnym właściwościom plastycznym jest szczególnie polecany do uszczelniania wszystkich elementów ruchomych: każdego typu pokrycia dachowego, a także do wypełniania szczelin dylatacyjnych.

Uszczelniacz można zastosować od razu na mokrą powierzchnię, a nawet pod wodą. Wyrób charakteryzuje się wysoką odpornością na spływanie z elementów pionowych w wysokich temperaturach (do +80°C), co umożliwia prowadzenie prac uszczelniających nawet na rozgrzanych słońcem pokryciach dachowych.

Źródło: Dachy, nr 8 (128) 2010


CZYTAJ WIĘCEJ

Uszczelniacz dekarski
Uszczelniające masy dachowe
Uszczelniacze do dachów i rynien
Uszczelniacz miejsc mocowania
Uszczelnianie świetlików płynną hydroizolacją
Żywiczny uszczelniacz dekarski
Uszczelnienie tarasów
Płynny system uszczelniający Delta-Liquixx
Uszczelniacze dekarskie
Uszczelnianie miejsc mocowania
208 świetlików do uszczelnienia
Uszczelnienie garażu podziemnego
Uszczelniacz miejsc mocowania
Uszczelnianie dachów krytych blachą za pomocą materiałów płynnychDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się