Strona główna | Przegląd technicznySpełniamy wymagania najbardziej wymagających - systemy rynnowe StalGam w ofercie GAMRAT SA

Spełniamy wymagania najbardziej wymagających - systemy rynnowe StalGam w ofercie GAMRAT SA

Gamrat SA to czołowy producent materiałów budowlanych z polichlorku winylu, który wciąż poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań, by usatysfakcjonować, każdego potencjalnego klienta oraz sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów oraz zwiększającej się świadomości inwestorów i wykonawców w zakresie jakości stosowanych w budownictwie materiałów i technologii zgodnie z przyświecającą firmie GAMRAT SA ideą ciągłego udoskonalania, poszerzania oferty produktowej i wprowadzania na rynek nowych wyrobów, z dniem 1 sierpnia bieżącego roku firma GAMRAT SA wprowadziła do swojej bogatej oferty handlowej stalowe systemy rynnowe StalGam, które znajdują zastosowanie tak w budownictwie indywidualnym jak również w obiektach przemysłowych.
Systemy rynnowe StalGam - z myślą o Tobie i Twoich oczekiwaniach

System rynnowy StalGam to kompletny i niezwykle precyzyjny system odprowadzenia wody opadowej z dachu, który idealnie sprawdza się w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym oraz w obiektach przemysłowych. StalGam to system o innowacyjnych rozwiązaniach, wykonany z najwyższej jakości szwedzkiej stali powlekanej Prelaq. Wysoką trwałość blach zapewnia 8 warstw ochronnych, które gwarantują doskonałe zabezpieczenie przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych i wielokrotnie wydłużają czas eksploatacji systemu. Tworzą je: ocynk, warstwa pasywacyjna, ochronny podkład w kolorze warstwy wierzchniej oraz estetyczna powłoka organiczna.

Wysoką wydajność systemu gwarantuje  najgłębszy profil rynny powlekanej dostępny na obecnym rynku. Elementy stalowego systemu zostały tak zaprojektowane, że montaż instalacji rynnowej jest szybki i łatwy do wykonania - ekonomiczny dla inwestora i efektywny dla wykonawcy. Jest to system uszczelkowy, montowany na zatrzask, który nie wymaga lutowania, co znacznie przyśpiesza i ułatwia sam proces montażu. Estetykę montowanego orynnowania zapewnia również sposób pakowania - rynny i rury spustowe pakowane są pojedynczo w foliowe rękawy, co zabezpiecza je przed ewentualnym zarysowaniem tak w trakcie magazynowania, transportu jak również podczas rozładunku na placu budowy.

Niewątpliwym walorem użytkowym przemawiającym za zakupem systemów rynnowych StalGam oraz potwierdzeniem wysokiej jakości produktu jest 30- letnia gwarancja udzielana przez producenta na korozję perforacyjną. Systemy rynnowe StalGam to trwałe i solidne rozwiązanie na długie lata, które zapewni każdemu użytkownikowi komfort oraz zadowolenie z zakupu. System dostępny jest w czterech najpopularniejszych kolorach: ciemnobrązowym, czarnym, grafitowym oraz ceglastym w rozmiarze 130/90.

Stalowy system rynnowy StalGam to innowacyjny i niezwykle precyzyjnie dopracowany system produkowany zgodnie z normą PN EN-612:2006 oraz PN EN 1462:2006. Więcej informacji  o systemie rynnowym StalGam oraz systemach tworzywowych znajdą Państwo na zakładowej stronie www.gamrat.pl Szczegółowych informacji technicznych  udziela Szef Produktu Witold Zawadzki, tel. 606 676 166.
Źródło i zdjęcia: GAMRAT SA

CZYTAJ WIĘCEJ

Firma Gamrat SA Liderem Regionu 2013 na Podkarpaciu
"DEKARZU POKAŻ SWÓJ DACH" - nowy program GAMRAT SA skierowany do dekarzy
GAMRAT SA dla jasielskich dzieci
Strategia rozwojowa Gamrat SA - rynny stalowe w ofercie firmy
StalGam - Produktem Roku 2014
Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom
Wystartowała II edycja programu POKAŻ SWÓJ DACH firmy GAMRAT SADODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się