Strona główna | Przegląd technicznyRok CISARa i promocja na dachówkę Romańską

Rok CISARa i promocja na dachówkę Romańską

W tym roku Monier Braas obchodzi 10-lecie technologii CISAR. W związku z jubileuszem 2015 rok firma ogłosiła rokiem CISARa. Okrągłą rocznicę Monier Braas chce uczcić unikalną promocją na dachówkę Romańską produkowaną w technologii CISAR.
Dachówka Romańska to pierwszy model BRAAS produkowany w innowacyjnej technologii CISAR. Trzy warstwy - nośna, wygładzająca oraz uszlachetniająca - sprawiają, że dachówka jest wyjątkowo trwała, odporna na warunki atmosferyczne oraz doskonale się prezentuje.

Romańska to ponadczasowa klasyka dachówki betonowej, a jednocześnie nowoczesny produkt zdający egzamin w każdych warunkach. Romańska cieszy się dużym uznaniem wśród inwestorów.

Swoją popularność dachówka zawdzięcza kształtowi. Jej wyważony profil nadaje połaci filigranowości, a dach wygląda lekko i nowocześnie. Więcej informacji na temat dachówki Romańskiej znajduje się na stronie: http://www.monier.pl/produkty/katalog-produktow/d/dachowki-betonowe-romanska.html

Dowiedz się więcej o technologii Cisar: http://www.monier.pl/produkty/nowoczesne-technologie-produkcji/technologia-cisar.html

Promocja trwa do 29.05.2015 r. lub do wyczerpania zapasów.

Źródło i zdjęcie: Braas

CZYTAJ WIĘCEJ

Dachówka cementowa w technologii cisar
Dachówki betonowe marki Braas wyprodukowane w technologii Cisar
Ponad 10 lat technologii CISAR w PolsceDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się