Strona główna | Przegląd technicznyNowy kolor systemu rynnowego

Nowy kolor systemu rynnowego

Czekolada od lat kusi niepowtarzalnym smakiem i aromatem oraz niezwykłym, ciepłym kolorem, który wpisuje się w trendy ostatnich sezonów.

fot. Galeco

Za sprawą systemów rynnowych Galeco STAL i PVC, dostępnych w nowej kolorystyce czekoladowego brązu, w tę stylową barwę kompleksowo przybrać można już nie tylko wnętrza, ale również fasadę domu. Dodatkowo rozwiązania dostępne w ofercie Galeco wyróżnia nie tylko wyjątkowy design, ale przede wszystkim innowacyjna technologia produkcji.

Idealnie dobrany system rynnowy łączy w sobie nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne, wysokiej jakości tworzywo oraz design harmonijnie współgrający z fasadą budynku. Rynny w odcieniach czekoladowego brązu – nowość w palecie kolorystycznej firmy Galeco – to rozwiązania, które nie tylko chronią elewację przed wilgocią, ale również stanowią niepowtarzalną dekorację domu.

Systemy rynnowe firmy Galeco w odcieniu czekoladowego brązu to propozycja gustownego wykończenia fasady każdego budynku. Oryginalna barwa powoduje, że rynny staja atrakcyjnym dopełnieniem poszycia dachowego, drzwi oraz okien domu. Niezwykły połysk systemu rynnowego sprawi, że będzie on błyszczeć świeżością i odznaczać się niepowtarzalną trwałością.

Źródło: Dachy, nr 4 (124) 2010

CZYTAJ WIĘCEJ

Jaki sztucer do rynny?
Kolor dachu a izolacjaDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się