Strona główna | Przegląd technicznyTytan Professional Evomer: nowa generacja mas polimerowo-bitumicznych

Tytan Professional Evomer: nowa generacja mas polimerowo-bitumicznych

Evomer to nowa linia mas polimerowo bitumicznych marki Tytan Professional przeznaczona dla wysokiej klasy specjalistów branży budowlanej, codziennie pracujących na dachach. Innowacyjne produkty dla dekarzy nie posiadają rozpuszczalników, są bezpieczne dla termoizolacji, bardzo szybko schną i wyjątkowo łatwo się aplikują.

W skład nowej linii Evomer wchodzą trzy bardzo ważne produkty, przy pracy dekarza:
  • Evomer Szybki Grunt
  • Evomer Masa Szpachlowa
  • Evomer Szybka Powłoka
Evomer Szybki Grunt to polimerowo-bitumiczny, szybkoschnący preparat, idealny do przygotowania podłoża pod bitumiczne pokrycia dachowe, powłoki dachowe, a nawet hydroizolacje fundamentowe. Wykorzystana w nim technologia polimeryzacji daje gwarancję uzyskania powierzchni o bardzo wysokiej przyczepności. Szybki Grunt Evomer tworzy zabezpieczenia przeciwwilgociowe na powierzchniach pionowych i poziomych obiektów drogowych, kolejowych, przemysłowych etc.

Masa Szpachlowa Evomer to gęsta masa polimerowo-bitumiczna przeznaczona do szpachlowania asfaltowych pokryć dachowych. Wypełnia pęknięcia i ubytki i tworzy zwarte, ale trwale elastoplastyczne warstwy. Ze względu na dobre właściwości klejące może być używana do podklejania płyt termoizolacyjnych.

Szybka Powłoka Evomer to szybkoschnący płynny preparat polimerowo-bitumiczny przeznaczona do renowacji bitumicznych pokryć dachowych i wykonywania powłok wodoszczelnych. Tworzy bezszwową i elastyczną membranę wodoszczelną o podwyższonej odporności na UV.


Źródło i zdjęcie: Selena
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Pod własnym dachem

Kiedy dekarzem zostaje ktoś, kto od zawsze marzył o własnym domu, można się spodziewać, że gdy uda mu się zrealizować to marzenie, jego dach będzie dopieszczony w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli dodatkowo człowiek ten jest pasjonatem swego fachu, jest prawie pewne, że będzie to dach niezwykły. Czytaj więcej