Strona główna | Przegląd technicznyMarkery

Markery

Odpowiednie wyznaczenie linii piłowania czy miejsca nawiercania nie jest możliwe bez jakiegokolwiek przyrządu do pisania.

Fot. Stanley

Odpowiednie wyznaczenie linii piłowania czy miejsca nawiercania nie jest możliwe bez jakiegokolwiek przyrządu do pisania. Można do tego użyć ołówka, kredki, długopisu… Precyzyjność i trwałość zaznaczenia wykonanego za ich pomocą pozostawia jednak wiele do życzenia. W odpowiedzi na te problemy firma Stanley wprowadza na polski rynek markery Fine Tip i FatMax XL dla profesjonalistów.

Zaznaczenia wykonane przy użyciu flamastrów Stanley szybko się utrwalają i są odporne zarówno na działanie wody, jak i substancji oleistych. Markerami Stanley można pisać na czarno na większości powierzchni, w tym na miedzi. Szczelne zamknięcie chroni je przed wysychaniem, co znacząco wydłuża ich trwałość. Bimateriałowa powierzchnia flamastrów sprawia, że nie ślizgają się w dłoni.

Flamaster Stanley FatMax XL ma płaską końcówkę, dzięki której wyznaczana linia jest gruba i wyrazista. Marker Fine Tip jest idealny przede wszystkim do kreślenia bardzo cienkich, a w  związku z tym precyzyjnych linii i punktów.

Źródło: Dachy, nr 2 (98) 2008
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się