Strona główna | Przegląd technicznyBezokapowa szczelność - nie ma czego się obawiać...

Bezokapowa szczelność - nie ma czego się obawiać...

Wiele osób obawia się innowacyjnych rozwiązań, decydując się na te dobrze im znane. Właściwie dobrany system rynnowy ma ogromne znaczenie, zarówno jeśli weźmiemy pod uwagę funkcję odprowadzania wody, a także walory estetyczne budynku.

BEZOKAPOWY system orynnowania wyróżnia się wyjątkową ekonomicznością, na tle tradycyjnych półokrągłych rynien. Wydajność prostokątnej rynny o profilu 125 mm, w zależności od umiejscowienia, wynosi odpowiednio od 90 m2 lub 180 m2. Prostokątny przekrój rynny pomieści więcej wody niż modele tradycyjne. Produkty firmy Galeco odznaczają się jakością wykorzystanych surowców. Dzięki korelacji trzech komponentów, całość jest trwała, ekonomiczna i niebywale estetyczna. System BEZOKAPOWY Galeco to optymalne połączenie trzech wyjątkowych materiałów, o specjalistycznych funkcjach.

Pierwszym z nich jest LUXOCYNK czyli blacha stalowa, która oprócz  tradycyjnej powłoki cynkowej, pokryta jest powłoką polimerową oraz chromem. Z tego materiału w systemie Galeco BEZOKAPOWY wykonana jest prostokątna rynna, haki oraz łączniki.

Tworzywo PVC to materiał użyty do produkcji elementów spustowych w systemie BEZOKAPOWYM. Jest to najbardziej ekonomiczny materiał w ofercie Galeco, gwarantujący jednocześnie wysoką jakość
użytkowania..

Trzecim surowcem jest blacha stalowa, z której wykonana jest maskownica doczołowa, zasłaniająca poziom rynnowy. Jest to materiał pokryty czterema warstwami ochronnymi, które chronią element przed korozją i czynnikami atmosferycznymi.

Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości system Galeco BEZOKAPOWY to praktyczne i bezpieczne rozwiązanie, dla osób ceniących niebanalne projekty architektoniczne.

Galeco - stylowo i bez ryzyka

Idea projektantów marki Galeco to ciągłe doskonalenie. BEZOKAPOWE orynnowanie jest w pełni wolne od przecieków. Prawidłowo zamontowane rynny są zupełnie bezpieczne, nawet w ociepleniu budynku. Rozwiązanie przygotowane przez firmę Galeco wyróżnia jego kompleksowość. Wszystkie elementy systemu są prostokątne, dzięki czemu ich układ jest praktyczny w wielu aspektach. Zupełną pewność daje dodatkowa uszczelka zamontowana w mufie oraz pas podrynnowy odprowadzający skropliny i wodę. Kolejnym ulepszeniem i gwarantem stabilności systemu jest łącznik dylatacyjny zapewniający hermetyczność wszelkich połączeń bez spawania i klejenia. Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w konstrukcji BEZOKAPOWEJ, szczelność jest zagwarantowana, a my nie musimy rezygnować z architektonicznych marzeń o estetyce i minimalizmie.

System BEZOKAPOWY wolność wyboru


Jedną z wielu zalet systemu orynnowania Galeco, jest nieograniczony dostęp do wnętrza konstrukcji.  Maskownicę można bowiem swobodnie zakładać i ściągać. Ponadto mamy do wyboru aż 11 barw tego elementu, co pozwala na perfekcyjne dopasowanie do koloru dachu lub elewacji. Poprawnie zamontowany, połączony z kablami grzewczymi system Galeco jest niezawodny i będzie służyć wiele lat, zachwycając prostą i estetyczną formą.

Źródło i zdjęcie: Galeco

CZYTAJ WIĘCEJ

Maskownica podsufitkowa - nowy, alternatywny sposób montażu systemu BEZOKAPOWEGO
System Bezokapowy Galeco - nieszablonowe rozwiązania rynnowe
Instrukcja montażu systemu Galeco BEZOKAPOWY
Zakładkowy montaż maskownicy w systemie Galeco BEZOKAPOWY
Łącznik doczołowy dla systemu Galeco BezokapowyDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się