Strona główna | Przegląd techniczny
‹‹‹ poprzednia23456789101112następna ›››

Przecinarka do blachy ołowianej

Przegląd techniczny
Praca z miękkimi metalami do obróbek jak ołów nastręcza dekarzom pewnych problemów. Ale ołów jest dla niektórych niezastąpiony, jeśli chodzi o optymalne obróbki chroniące przed wpływami aury i otoczenia.

Wyłaz dachowy WNS+ E3 55x78 - wygodne wyjście na dach

Przegląd techniczny
Z dachu korzystają nie tylko kominiarze. Czasami zachodzi potrzeba samodzielnego poprawienia sygnału antenowego czy wyczyszczenia rynny. Bezpieczne, a zarazem wygodne wyjście na dach zapewniają w tej sytuacji wyłazy dachowe.

Panel dachowy Retro Pladur Relief Wood firmy Blachotrapez

Przegląd techniczny
Retro Pladur Relief Wood to połączenie oryginalnego wyglądu, uzyskanego dzięki zastosowaniu innowacyjnej powłoki naśladującej strukturę drewna, z trwałością stali.

Bezpieczeństwo pełne jakości: rynny Galeco Stal

Przegląd techniczny
Rynny ze stali to produkty cechujące się wysoką trwałością. Jeśli dodatkowo pokrywają je cztery dodatkowe warstwy ochronne, uzyskamy wysokiej jakości bezpieczny system rynnowy.

Nowy kolor dachówek MONZAplus

Przegląd techniczny
Odznaczające się dużym rozmiarem i łatwym montażem dachówki MONZAplus marki Röben są dostępne w uniwersalnym kolorze grafitowym, pasującym do wielu projektów.

Elektrycznie otwierane okna VSC1 E3 marki Okpol

Przegląd techniczny
Otwieranie i zamykanie za pomocą jednego kliknięcia przycisku na pilocie to wyjątkowy komfort, który zapewniają okna elektryczne. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie, gdy okna znajdują się w miejscach trudnodostępnych.

Drewniane obrotowe okno dachowe

Przegląd techniczny
Bezpieczeństwo w użytkowaniu, komfort obsługi, solidne wykonanie oraz nowoczesny design – wszystkie te oczekiwania spełnia drewniane okno obrotowe RotoQ z ergonomiczną klamką u góry. Konstrukcja okna została zaprojektowana z myślą o dekarzach oraz klientach.

Młotek dekarski

Przegląd techniczny
Nowe młotki dekarskie firmy Picard 790½ und 590½ są o 100 g lżejsze niż narzędzia klasy 790 i 590: każdy z młotków waży tylko po 800 g.

Płaski hak do kwadratowego orynnowania

Przegląd techniczny
Galeco Stal2 to alternatywa dla popularnych, półokrągłych systemów. Kwadratowy profil zdecydowanie wyróżnia go na rynku.

System kominków wentylacyjnych Creaton Signum

Przegląd techniczny
System kominków odpowietrzających i wentylacyjnych „SIGNUM” to jedna najciekawszych ofert na rynku – nowoczesny, kompatybilny ze wszystkimi modelami dachówki ceramicznej CREATON, wodoszczelny i elastyczny spełnia najwyższe standardy jakości zarówno w zakresie techniczno-użytkowym, jak i estet...

‹‹‹ poprzednia23456789101112następna ›››
TEMAT MIESIĄCA
Pod własnym dachem

Kiedy dekarzem zostaje ktoś, kto od zawsze marzył o własnym domu, można się spodziewać, że gdy uda mu się zrealizować to marzenie, jego dach będzie dopieszczony w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli dodatkowo człowiek ten jest pasjonatem swego fachu, jest prawie pewne, że będzie to dach niezwykły. Czytaj więcej