Strona główna | Przegląd techniczny
‹‹‹ poprzednia56789101112131415następna ›››

Tarcze tnące Bosch Multi Wheel z węglikami spiekanymi

Przegląd techniczny
Ręczna szlifierka kątowa to jedno z najczęściej używanych narzędzi w branży budowlano-remontowej. Dzięki marce Bosch zakres jej zastosowań może być jeszcze szerszy - tarcze tnące Bosch Multi Wheel umożliwiają cięcie szlifierką miękkich materiałów takich jak drewno czy tworzywa sztuczne.

Płaski hak do kwadratowego orynnowania Galeco

Przegląd techniczny
Galeco Stal2 to alternatywa dla popularnych, półokrągłych systemów. Kwadratowy profil zdecydowanie wyróżnia go na rynku.

Zszywacz Prebena 4C-WS38

Przegląd techniczny
Zszywacz Prebena 4C-WS38 to urządzenie przeznaczone do prac budowlanych i konstrukcyjnych – do budowy domów drewnianych, mocowania gontów papowych, folii dachowej, izolacji, a także do produkcji skrzyń i opakowań drewnianych, palet itp.

Dachówka ceramiczna Creaton Simpla

Przegląd techniczny
Najnowszy model dachówki ceramicznej marki Creaton to Simpla. Charakteryzuje ją duży format o doskonałych proporcjach, idealnie płaski kształt, perfekcyjne wykonanie oraz modna kolorystyka: czarny matowy i w kolorze łupka z powierzchnią angobowaną oraz czarny z powierzchnią glazur...

Tytan Professional Evomer: nowa generacja mas polimerowo-bitumicznych

Przegląd techniczny
Evomer to nowa linia mas polimerowo bitumicznych marki Tytan Professional przeznaczona dla wysokiej klasy specjalistów branży budowlanej, codziennie pracujących na dachach. Innowacyjne produkty dla dekarzy nie posiadają rozpuszczalników, są bezpieczne dla termoizolacji, bardzo szybko schną i wyjątkowo łatwo si...

BRAAS wprowadza gwarancję na membrany dachowe

Przegląd techniczny
Monier BRAAS wprowadził gwarancję funkcjonalności na membranę Divoroll Maximum+ 2S oraz trzy nowe folie wstępnego krycia: Divoroll Universal+ 2S, Divoroll Kompakt 2S, Divoroll Top RU. Wynosi ona - w zależności od produktu - od 10 do 15 lat.

Okna wysokoosiowe marki Okpol

Przegląd techniczny
W oknach VSH E3 Okpol oś obrotu została umieszczona w 3/4 długości skrzydła, dzięki czemu codzienne użytkowanie przebiega w sposób bezproblemowy i bezpieczny zapewniając tym samym komfort użytkowania dla osób o wysokim wzroście.

Dachówka Bergamo: jak ją poprawnie układać?

Przegląd techniczny
Nowoczesne, zakładkowe płaskie dachówki ceramiczne wyróżniają się prostą formą i efektowną stylistyką, dlatego coraz chętniej sięgają po nie inwestorzy. Pokrycia z dachówek płaskich są jednak o wiele trudniejsze do wykonania niż te z dachówek falistych. Jak uniknąć ewentualnych błędów wykonawczy...

Trendy w architekturze: styl dworkowy przy użyciu dachówek ceramicznych

Przegląd techniczny
Są nostalgicznym spojrzeniem w przeszłość i uosobieniem tęsknoty za tym, co minęło. Z gankiem lub bez, dwoma kolumnami bądź rozbudowanym portykiem - styl dworkowy na dobre zadomowił się w architekturze mieszkaniowej.

Matowe lub z połyskiem, czyli jakie dachówki wybrać?

Przegląd techniczny
Pokrycie z dachówek to nie tylko bogactwo kolorów i kształtów. W zależności od wykończenia nasz dach może być matowy, delikatnie błyszczący bądź zwracać uwagę silnym połyskiem.

‹‹‹ poprzednia56789101112131415następna ›››
TEMAT MIESIĄCA
Pod własnym dachem

Kiedy dekarzem zostaje ktoś, kto od zawsze marzył o własnym domu, można się spodziewać, że gdy uda mu się zrealizować to marzenie, jego dach będzie dopieszczony w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli dodatkowo człowiek ten jest pasjonatem swego fachu, jest prawie pewne, że będzie to dach niezwykły. Czytaj więcej