Strona główna | Branża wywiady
‹‹‹ poprzednia12345następna ›››

V Ogólnopolski Salon Dekarski. Łódź, 23-24 listopada 2012

Branża
W dniach 23–24 listopada br. polska branża dekarska zawita do Łodzi na piątą edycję Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego. Organizatorem wydarzenia jest Interservis Sp. z o.o., a nasze wydawnictwo od początku funkcjonuje jako główny patron medialny.

Rheinzink Grossglockner Expedition.1. etap zakończony

Branża
Przedstawiamy krótką rozmowę z Michałem Mroczkiem, kierownikiem zespołu i pomysłodawcą wyprawy Rheinzink Grossglockner Expedition. Miesięcznik DACHY jest patronem medialnym wydarzenia.

1000 narzędzi - 1000 testerów. Akcja testowania narzędzi Bosch

Branża
Miesięcznik DACHY w 2011 r. wziął udział w europejskiej akcji testowania narzędzi profesjonalnych firmy Bosch. W ramach programu 1000 narzędzi – 1000 testerów czytelnicy zgłaszali chęć przetestowania wybranych modeli z linii niebieskiej. Wybrane osoby miały szansę sprawdzić, jak n...

II edycja konkursu "Pochwal się dachem" rozstrzygnięta

Branża
Redakcja miesięcznika DACHY rozstrzygnęła konkurs „Pochwal się dachem”. Sponsorem nagród II edycji konkursu ponownie był renomowany producent elektronarzędzi, firma Bosch.

IV Ogólnopolski Salon Dekarski. Warsztaty dekarskie

Branża
Po raz czwarty dekarze spotkali się w Łodzi. Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego odbywająca się pod hasłem „Budujemy prestiż zawodu dekarza” przyciągnęła ponad 1200 zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertą 58 wystawców i wziąć udział w piętnastu praktycznych pre...

Dokładność dekarska w każdym calu

Technika
Realizacja zdobyła główną nagrodę w II edycji konkursu „Pochwal się dachem”, który zorganizował nasz miesięcznik. Dach o powierzchni 700 m2 został pokryty dachówką karpiówką o wykroju prostokątnym Opal RuppCeramika.

Dekarz z zamiłowania. Wywiad

Branża
Rozmowa z Waldemarem Klimkiem, mistrzem dekarsko-blacharskim mieszkającym w Niemczech. Opowiada o swojej karierze, latach nauki, dzięki którym zdobył obecną pozycję. Mimo młodego wieku posiada wiele dyplomów, świetnie prosperującą firmę dekarsko-blacharską i chęć na kolejne trudne dachy.

Konkurencyjność i elastyczność. Dźwig samochodowy Böcker AK 35/3000 PLC

Branża
Firma Zimmermann poczyniła ostatnio znaczącą inwestycję – zakupiła dźwig samochodowy marki Böcker. Kupiona w firmie Windex maszyna ma się przyczynić do zwiększenia konkurencyjności firmy i poszerzenia zakresu wykonywanych prac.

Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia DAFA

Przegląd
Na początku czerwca nad Zalewem Sulejowskim Stowarzyszenia DAFA zorganizowało dla swoich Członków już po raz piąty Walne Zgromadzenie. Jak co roku dopisała frekwencja – przybyło blisko 70 osób.

Zazdroszczę wiosny na dachu - Wywiad ze Zbigniewem Karasiem

Branża
W grudniu 2010 r. mija dwudziesta rocznica powstania firmy Yeti Dachy. Firma znana jest m.in. z naszych łamów, powstała niemal w roku przemian ustrojowych i dzisiaj może być już uznana za wiekową i posiadającą tradycje. Z okazji okrągłej rocznicy istnienia publikujemy wywiad z właścicielem i szefem Yeti Da...

‹‹‹ poprzednia12345następna ›››