Strona główna | Branża targi
‹‹‹ poprzednia12345678910następna ›››

II Ogólnopolski Salon Dekarski

Branża
Program II Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego

II Ogólnopolski Salon Dekarski

Branża
Ogólnopolski Salon Dekarski to wyjątkowa impreza na targowej mapie Polski. Podczas dwóch listopadowych dni w Łodzi odbywa się cykl warsztatów szkoleniowych skierowanych do specjalistów z branży dachowej. Organizatorem Salonu Dekarskiego jest firma Interservis Sp. z o.o. Biuro Targów z Łodzi, współorganizato...

Po Budmie

Branża
Poznańska Budma to okazja do wręczenia firmom najróżniejszych nagród i wyróżnień. Producenci także wykorzystują imprezę do pochwalenia się swoimi najnowszymi wyrobami i wprowadzanymi innowacjami. Oto kilka z takich wyróżnień.

VIII Kongres Dekarzy Polskich

Branża
Jak co roku na Budmie odbył się Kongres Dekarzy Polskich – w tym roku była to już VIII edycja.

PSD na Budmie 2009

Branża
Polskie Stowarzyszenie Dekarzy wzięło udział w międzynarodowych targach Budma 2009, organizując tradycyjnie pokazy sztuki dekarskiej „Świat Dachów” oraz „Kongres Dekarzy Polskich”.

PSD na Budmie 2009

Branża
Jak co roku podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Budma

I Ogólnopolski Salon Dekarski. Relacja

Branża
To było pierwsze w Polsce przedsięwzięcie tego typu – impreza tylko dla branży dachowej, dla fachowców i od fachowców. Pełna ciekawych wydarzeń, pokazów, warsztatów i wykładów.Wszystko wskazuje na to, że było to udane przedsięwzięcie.

Od specjalistów dla specjalistów. Ogólnopolski Salon Dekarski

Branża
Trwają przygotowania do wyjątkowego wydarzenia dla branży dekarskiej w Polsce. W dniach 21–22 listopada br. w Łodzi odbędzie się Ogólnopolski Salon Dekarski. Partnerem branżowym Salonu jest Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Sponsorem głównym wydarzenia jest firma Gamrat SA.

Ogólnopolski Salon Dekarski

Branża
21–22 listopada 2008 odbędzie się w Łodzi Ogólnopolski Salon Dekarski. Jest to impreza przede wszystkim dla wykonawców – przewidziane są warsztaty, ćwiczenia praktyczne oraz wykłady i seminaria prowadzone przez najlepszych specjalistów-praktyków w swoich dziedzinach.

PSD i Budma 2008

Branża
Targi Budma to dla Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy jedno z najważniejszych wydarzeń w roku. To miesiące przygotowań, by zaprezentować siebie i naszych partnerów w jak najkorzystniejszym świetle.

‹‹‹ poprzednia12345678910następna ›››