Strona główna | Branża targi
‹‹‹ poprzednia12345678910następna ›››

Uwolnij wyobraźnię razem z Budmą

Przegląd
Budowlane premiery roku, gwiazdy światowej architektury, dyskusje o nowoczesnym budownictwie w strefach Wiedza, Inspiracja i Doświadczenie i warsztaty dla profesjonalistów – to tylko niektóre z atrakcji Międzynarodowych Targów Budownictwa Budma, które odbędą się w Poznaniu w dniach 24–27 stycz...

Lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Budownictwa

Przegląd
BUDMA 2012

IV Ogólnopolski Salon Dekarski

Przegląd
Trzy miesiące pozostały do czwartej edycji Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego, który odbędzie się w Łodzi w dniach 25–26 listopada br.

Velux Daylight Symposium

Przegląd
4 i 5 maja 2011 roku w Lozannie w Szwajcarii odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w branży architektonicznej: Velux Daylight Symposium.

Jubileuszowo i innowacyjnie- Budma 2011

Branża
Styczniowe targi budowlane w Poznaniu będą miały wyjątkowy, jubileuszowy charakter. Specjaliści z branży już po raz dwudziesty spotkają się w Poznaniu, by uczestniczyć w największych targach budowlanych w naszej części Europy.

III Ogólnopolski Salon Dekarski - Relacja

Branża
W ostatni weekend listopada w Łodzi odbyła się trzecia edycja Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego. W imprezie wzięło udział 53 wystawców, których odwiedziło prawie 1000 uczestników. Wzięli oni udział w licznych warsztatach i wykładach przygotowanych specjalnie dla fachowców z branży dachowej.

III Ogólnopolski Salon Dekarski 26-27.11.2010 r. - Program Warsztatów

Branża
Przedstawiamy oficjalny program III Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego w Łodzi. Impreza jest organizowana przez Interservis Sp. z o.o., współorganizatorami są: vortal dachowy.pl oraz PSD, natomiast miesięcznik DACHY jest głównym patronem medialnym.

Łupkowe dachy i elewacje. Rathscheck na Budmie 2010

Technika
Łupkowe dachy Środkowej i Zachodniej Europy mają tradycję sięgającą dwóch tysięcy lat. Łupek był wykorzystywany do krycia dachów już przez starożytnych Rzymian. Dzięki okrętom Hanzy w średniowieczu łupek poznano także w księstwach i królestwach basenu Morza Bałtyckiego. Świadkami tych początków...

Budma 2010 - relacja

Branża
Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma 2010, które odbyły się w Poznaniu w dniach 19–22 stycznia 2010 r., potwierdziły swe znaczenie jako największa budowlana impreza targowa w Europie Wschodniej.

II Ogólnopolski Salon Dekarski

Branża
W ostatni weekend listopada w Łodzi odbyła się druga edycja Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego. Przez dwa dni w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „królowali” dekarze, cieśle i blacharze.Na 1200 m2 zaprezentowało się 46 firm z Polski, Niemiec, Czech i Norwegii, oferujących wszelk...

‹‹‹ poprzednia12345678910następna ›››