Strona główna | Branża targi
‹‹‹ poprzednia12345678910następna ›››

W marcu branża budowlana spotyka się w Szczecinie - Targi budowlane BUD-GRYF i ENERGIA

Branża
Już po raz 24 targi budowalne BUD-GRYF oraz towarzyszące im o kilkunastu lat targi ENERGIA przyciągną do Szczecina firmy z branży, architektów, wykonawców, i dystrybutorów materiałów budowlanych. To jedyna tego typu impreza na Pomorzu Zachodnim. Zapraszamy w dniach 27-29.03.2015 do hali MTS przy ul. Struga.

Poprawa nastrojów w branży - coraz mniej miejsca na BUDMIE 2015

Branża
Jak podają Międzynarodowe Targi Poznańskie, do października, na przyszłoroczne targi BUDMA, udział swojej firmy zgłosiło o 20% producentów więcej, porównując rok do roku! Czy to jeden z symptomów powracającego ożywienia w branży, które - zarówno badania rynku, jak i sami przedsiębiorcy, sygna...

Warsaw Build 2014 za nami - kontakty biznesowe nawiązane

Branża
70 wystawców z 12 krajów, liczne prelekcje i wykłady, możliwość zapoznania się z ofertą konkurentów - taka była tegoroczna, druga już edycja Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build.

Targi Warsaw Build już niebawem - zostały trzy tygodnie!

Branża
Już tylko trzy tygodnie dzielą nas od ważnego wydarzenia w branży budowlanej. Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2014 odbędą się 18-20 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Do udziału zaproszeni są wszyscy specjaliści z branży budownictwa, architektury i wystroju wnętrz.

Targi Warsaw Build 2014 - tu trzeba być

Branża
Przed nami ważne wydarzenie w branży budowlanej - wrześniowe targi Warsaw Build 2014. Organizator zadbał o to, by w programie każdy specjalista znalazł coś dla siebie - począwszy od architekta i projektanta wnętrz, poprzez deweloperów i inwestorów, aż po wykonawców, montażystów i inżynierów.

Święto Cieśli i Dekarza. Chochołów, 1-3.05.2014 r.

Branża
Dbałość o jakość wykonawstwa i promowanie poprawnych rozwiązań są jednymi z najistotniejszych zagadnień branży dachowej. Działając w tym duchu, jako wydawca najstarszego polskiego czasopisma poświęconego wyłącznie dachom i dekarzom, wraz z Polską Federacją Dekarzy, Blacha...

Okna na medal: Fakro na Budmie 2014

Przegląd
Premierowe pokazy najnowszych produktów, technologiczne nowinki z branży budowlanej, konferencje, dyskusje i konkursy stały się udziałem wystawców i gości XXIII Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma 2014, które zakończyły się w Poznaniu.

Fakro na Targach Batibouw

Branża
Targi Batibouw to największa impreza o tematyce budowlanej, jaka corocznie odbywa się w Belgii. Przez 11 dni zwiedzający mają możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi poświęconymi budownictwu oraz renowacji. Impreza odbywa się na Placu Belgijskim, w samym sercu Brukseli.

Dachy Bawarii Bogener Dachziegel na targach BUDMA

Branża
Dachy Bawarii Bogener Dachziegel zapraszają czytelników miesięcznika DACHY do swojego stoiska nr 19, hala 6A podczas tegorocznych targów BUDMA, które odbędą się w dniach 11-14 marca.

Fakro na niemieckich targach Dach und Holz International

Branża
Okna do dachów płaskich DEF i DEC, rolety do okien pionowych VMZ i VMB oraz sterowane za pomocą smartfona markizy AMZ Solar i AMZ z-wave, to produkty zaprezentowane przez Fakro podczas targów Dach und Holz International 2014, które odbywały się w lutym w Kolonii.

‹‹‹ poprzednia12345678910następna ›››