Strona główna | Branża targi
‹‹‹ poprzednia12345678910następna ›››

FAKRO na Targach BUDMA 2015 - Dzień pierwszy za nami

Branża
Firma FAKRO, wicelider na światowym rynku okien dachowych należy do grona stałych bywalców tej prestiżowej imprezy. Oparta w stu procentach na polskim kapitale, firma z Nowego Sącza, swoje nowości produktowe na poznańskich targach, prezentuje już po raz dwudziesty trzeci.

Fakro zaprasza na Targi Budma 2015 w Poznaniu

Branża
Na stoisku firmowym Fakro, o powierzchni 300 mkw, można będzie zobaczyć nie tylko najwyższej jakości okna dachowe ale również okna do dachów płaskich i schody strychowe. To właśnie te produkty Fakro zostały nagrodzone złotymi medalami targów Budma 2015.

GAMRAT SA zaprasza na Targi BUDMA 2015

Branża
W dniach 10-13 marca 2015 r. zapraszamy wszystkich naszych aktualnych i potencjalnych Klientów do odwiedzania naszego stoiska targowego na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2015 w Poznaniu, które od lat uważane są za największą i najważniejszą imprezę zrzeszającą przedstawicieli bra...

FAKRO na kolejnej imprezie targowej - Strechy Praha 2015

Branża
W dniach 22-24.01 w czeskiej Pradze miała miejsce największa impreza targowa, poświęcona tematyce dachów, na czeskim rynku - Strehy Praha. W tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć vice lidera w produkcji okien dachowych oraz wiodącego producenta schodów strychowych - firmy FAKRO.

Budma 2015 - odliczamy dni do rozpoczęcia targów!

Branża
Zaczynamy odliczać dni do rozpoczęcia targów BUDMA 2015, które oprócz szerokiej oferty blisko 1000 wystawców z niemal całego świata, zaprezentuje szereg dodatkowych atrakcji oraz wydarzeń specjalnych.

Warszawa dla biznesu branży budowlanej

Branża
Przegląd rynkowych nowości, wartościowe kontakty biznesowe, konferencje, warsztaty i pokazy poświęcone branżowym aktualnościom -  takie możliwości dają targi B2B.Ich nową jakość tworzy w Polsce firma Lentewenc, należąca do ITE Group - wiodącego organizatora targów na świecie.

Firma Fakro uczestnikiem targów budowlanych BAU

Branża
Podczas odbywających się w Monachium targów swoje produkty i usługi zaprezentowało prawie 2000 wystawców z 42 krajów. Na prestiżowej imprezie jaką są targi budowlane BAU nie mogło zabraknąć także firmy Fakro, światowego potentata w produkcji okien dachowych.

Katowice i Poznań - razem można więcej

Branża
Targi w Poznaniu dostrzegają potencjał wielu branż polskiej gospodarki, aktywnie uczestnicząc w ich promocji. W swojej strategii przyjęły również podążanie za potrzebami klientów i organizowanie dla nich wydarzeń targowych, konferencyjnych i kulturalno-rozrywkowych w różnych regionach Polski, wszęd...

Targi INTERMASZ 2015 - Infrastruktura możliwości

Branża
Przed nami kolejne spotkanie z najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem, który możemy na co dzień podziwiać przy pracy nad infrastrukturalną rozbudową naszego kraju. Majowe targi INTERMASZ, które wyjątkowo odbędą się rok po roku, ponownie zaprezentują szeroką i bogatą ofertę producentów i...

Budma 2015 - Technologia dla budownictwa

Branża
Dzisiejsza technologia pozwala na rzeczy, o których jeszcze pięć, dziesięć lat temu nam się nie śniło. Kto bowiem mógł przypuszczać, że będziemy w stanie posiadać pełną kontrolę nad budynkiem z niemal każdego zakątka świata? Jak zareagowalibyśmy na informację, że budynek może zostać "w...

‹‹‹ poprzednia12345678910następna ›››