Strona główna | Branża spotkania
‹‹‹ poprzednia123456789101112następna ›››

Międzynarodowa Expo Konferencja Architektoniczna GIS Kraków 2016

Branża
Konferencja odbędzie sie 22 lutego 2016 r.

Forum zielonej infrastruktury DAFA

Przegląd
Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA zaprasza na „Forum zielonej infrastruktury DAFA”, które odbędzie się w dniu 04 lutego 2016 r. w Poznaniu i będzie towarzyszyć Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury Budma 2016.

Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

Branża
PSD to organizacja zawodowa zrzeszająca rzemieślników wykonujących roboty dekarskie. Powstało w celu wspierania swoich członków w prowadzonej przez nich działalności gospodarczej oraz w celu zapewnienia integracji w ramach środowiska zawodowego, a przede wszystkim w zjednoczeniu osób specjalistów branży.

BUDMA 2016 rośnie w siłę!

Branża
Minął pierwszy, preferencyjny termin zgłoszeń do przyszłorocznej odsłony jednych z najważniejszych targów branży budowlanej. Wiemy, kto pojawi się w lutym w Poznaniu!

Polskie budownictwo w trendzie zwyżkowym

Branża
Analitycy ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku prognozują wzrost produkcji budowlano-montażowej pod koniec 2015 r. Dodatni trend utrzyma się również w 2016 r., prognozy dla sektora są zatem optymistyczne.

Forum zielonej infrastruktury DAFA

Przegląd
Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA zaprasza na „Forum zielonej infrastruktury DAFA”, które odbędzie się w 4 lutego 2016 r. w Poznaniu jak impreza towarzysząca Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury Budma 2016.

Forum zielonej infrastruktury DAFA

Branża
Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA zaprasza na "Forum zielonej infrastruktury DAFA", które odbędzie się w dniu 04 lutego 2016r. w Poznaniu i będzie towarzyszyć Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury BUDMA 2016.

Znani architekci wnętrz oraz projektanci wnętrz z 7 krajów na GIS Kraków

Branża
GIS Międzynarodowa Expo Konferencja poświęcona Architekturze wnętrz i Projektowaniu Wnętrz odbędzie się 15 i 16 lutego 2016 r. w Hotelu Sheraton w Krakowie.

RIFF Warszawa 2015

Przegląd
RIFF Międzynarodowa Expo Konferencja Architektury – Dachy, Fasady, Izolacje to jedno z najważniejszych wydarzeń międzynarodowych, w czasie którego zostaną zaprezentowane przykłady najlepszych praktyk w architekturze europejskiej, odbędzie się w Warszawie 12 października 2015...

Elity architektury europejskiej w Warszawie

Branża
Ponad 200 architektów z 10 krajów zagości w Warszawie 12 października, w ramach międzynarodowej konferencji architektury RIFF, w Hotelu Marriot.

‹‹‹ poprzednia123456789101112następna ›››
TEMAT MIESIĄCA
Pod własnym dachem

Kiedy dekarzem zostaje ktoś, kto od zawsze marzył o własnym domu, można się spodziewać, że gdy uda mu się zrealizować to marzenie, jego dach będzie dopieszczony w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli dodatkowo człowiek ten jest pasjonatem swego fachu, jest prawie pewne, że będzie to dach niezwykły. Czytaj więcej