Strona główna | Branża spotkania
‹‹‹ poprzednia123456789101112następna ›››

Pierwsze Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy z użyciem pianokleju dekarskiego Tytan Professional KDT12

Branża
W dniach 02-03 luty br., podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2016, odbyły się VIII Mistrzostwa Młodych Dekarzy, jedno z istotniejszych wydarzeń branży dachowej. Po raz pierwszy w historii Mistrzostw w kategorii ‘Dach płaski’ użyto pianokleju dekarskiego TYTAN Professio...

Międzynarodowa Expo Konferencja Architektoniczna GIS Kraków 2016

Branża
Konferencja odbędzie sie 22 lutego 2016 r.

Forum zielonej infrastruktury DAFA

Przegląd
Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA zaprasza na „Forum zielonej infrastruktury DAFA”, które odbędzie się w dniu 04 lutego 2016 r. w Poznaniu i będzie towarzyszyć Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury Budma 2016.

Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

Branża
PSD to organizacja zawodowa zrzeszająca rzemieślników wykonujących roboty dekarskie. Powstało w celu wspierania swoich członków w prowadzonej przez nich działalności gospodarczej oraz w celu zapewnienia integracji w ramach środowiska zawodowego, a przede wszystkim w zjednoczeniu osób specjalistów branży.

BUDMA 2016 rośnie w siłę!

Branża
Minął pierwszy, preferencyjny termin zgłoszeń do przyszłorocznej odsłony jednych z najważniejszych targów branży budowlanej. Wiemy, kto pojawi się w lutym w Poznaniu!

Polskie budownictwo w trendzie zwyżkowym

Branża
Analitycy ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku prognozują wzrost produkcji budowlano-montażowej pod koniec 2015 r. Dodatni trend utrzyma się również w 2016 r., prognozy dla sektora są zatem optymistyczne.

Forum zielonej infrastruktury DAFA

Przegląd
Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA zaprasza na „Forum zielonej infrastruktury DAFA”, które odbędzie się w 4 lutego 2016 r. w Poznaniu jak impreza towarzysząca Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury Budma 2016.

Forum zielonej infrastruktury DAFA

Branża
Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA zaprasza na "Forum zielonej infrastruktury DAFA", które odbędzie się w dniu 04 lutego 2016r. w Poznaniu i będzie towarzyszyć Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury BUDMA 2016.

Znani architekci wnętrz oraz projektanci wnętrz z 7 krajów na GIS Kraków

Branża
GIS Międzynarodowa Expo Konferencja poświęcona Architekturze wnętrz i Projektowaniu Wnętrz odbędzie się 15 i 16 lutego 2016 r. w Hotelu Sheraton w Krakowie.

RIFF Warszawa 2015

Przegląd
RIFF Międzynarodowa Expo Konferencja Architektury – Dachy, Fasady, Izolacje to jedno z najważniejszych wydarzeń międzynarodowych, w czasie którego zostaną zaprezentowane przykłady najlepszych praktyk w architekturze europejskiej, odbędzie się w Warszawie 12 października 2015...

‹‹‹ poprzednia123456789101112następna ›››