Strona główna | Branża spotkania
‹‹‹ poprzednia1011121314151617181920następna ›››

Fakro promuje młodych adeptów budownictwa

Przegląd
Adam Barteczko i Ewelina Langrzyk z Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim oraz Tomasz Sołtys z Zespołu Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie to laureaci współorganizowanej i sponsorowanej przez Fakro XXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, zorganizowa...

Spotkanie z cyklu "Budoskop - warsztat architekta"

Branża
Firma INFO-INWEST zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Budoskop - warsztat architekta", które odbędzie się 18 kwietnia 2013 r. w Hotelu Posejdon przy ul. Kaplicznej 30.

IV Narciarskie Mistrzostwa Świata Dekarzy

Branża
Po raz kolejny przedstawiciele kilkudziesięciu państw z całej Europy spotkali się podczas kolejnych – IV Narciarskich Mistrzostw Świata Dekarzy IFD Fakro Ski World Cup 2013. Miesięcznik DACHY był patronem medialnym Mistrzostw.

Puchar dla siatkarek z Banku BPS Fakro Muszyna

Przegląd
Siatkarki Banku BPS Fakro Muszyna we wspaniałym stylu sięgnęły po Europejski Puchar CEV 2013.

Pokazy wolego oka w ŚSD

Przegląd
Podczas tegorocznej edycji targów budowlanych Sibex 2013, które odbyły się 22-24.02.2013 r. w obiekcie Silesia Building Expo w Sosnowcu, Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy zorganizowało pokaz układania „wolego oka” na modelu dachu.

Cykl spotkań poświęconych architekturze

Branża
Czy dobra architektura może być ekonomiczna? Dachy i Fasady - to nowy cykl spotkań, które odbędą się w Olsztynie, Szczecinie, Poznaniu, Opolu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Łodzi.

DAFA na fali sukcesu. III edycja konferencji DAchy i FAsady

Branża
Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA zorganizowało po raz trzeci własną konferencję naukowo-techniczną w dn. 31 stycznia w ramach MTP Budma 2013. Jej tematem przewodnim były: „DAchy i FAsady – technologie i wykonawstwo bez wad”.

Ogólnopolska Konferencja Dyrektorów Szkół Budowlanych

Przegląd
O nowych zadaniach i kierunkach działań po reformie szkolnictwa zawodowego oraz o „współpracy edukacji z przemysłem” dyskutowali uczestnicy zorganizowanej przez firmę Fakro Ogólnopolskiej Konferencji Dyrektorów Szkół Budowlanych.

Zjazd Polskiej Federacji Dekarzy, Blacharzy i Cieśli

Branża
Polska Federacja Dekarzy, Blacharzy i Cieśli po raz kolejny organizuje spotkanie swoich członków i sympatyków. Odbędzie się ono w dniach 7-10 marca 2013 r. w Chyrowej.

Ogólnopolska Konferencja Dyrektorów Szkół Budowlanych

Branża
"Szkolnictwo zawodowe po reformie - nowe zadania i kierunki działań. Współpraca edukacji z przemysłem" - pod takim hasłem zorganizowano czterodniowe obrady (3-6 stycznia 2013 r.), które odbywały się w centrum konferencyjnym FAKRO w hotelu Activa w Muszynie.

‹‹‹ poprzednia1011121314151617181920następna ›››