Strona główna | Branża spotkania
‹‹‹ poprzednia7891011121314151617następna ›››

Jubileuszowa Gala programu SuperDEKARZ

Branża
31 stycznia 2014 r. w Hotelu Narvil w Serocku odbyła się jubileuszowa Gala programu SuperDEKARZ. Już piąty rok z rzędu 100 najlepszych dekarzy w Polsce spotkało się na największej dekarskiej imprezie, by podsumować sezon i zebrać siły na nadchodzący rok.

Cykl konferencji szkoleniowych pod hasłem "FAKRO inspiruje"

Branża
Rok 2014 roku przynosi w ofercie Fakro zupełnie nowe, inne produkty. Ich wprowadzanie na rynek poprzedza cykl konferencji szkoleniowych pod hasłem "Fakro inspiruje", organizowanych w centralnej siedzibie firmy Nowym Sączu.

Laur Umiejętności i Kompetencji dla Velux

Przegląd
Fabryka Velux w Namysłowie została nagrodzona Platynowym Laurem Umiejętności i Kompetencji w kategorii „Nauka i Innowacyjność”. Jury doceniło zaangażowanie firmy na rzecz wprowadzania nowoczesnych produktów oraz innowacyjnych metod zarządzania.

II Sympozjum Termo-Hydro-Izolacje - 21.02.2014 r.

Branża
Głównym celem II Sympozjum, które odbędzie się 21 lutego br. w Sosnowcu, jest analiza problematyki technicznej i prawnej dotyczącej wyrobów, materiałów oraz systemów do izolacji cieplnej przegród budowlanych, w tym przegród zewnętrznych w projektach termomodernizacji budynków.

Święto Cieśli i Dekarza - Chochołów, 1-3.05.2014 r. Zapraszamy!

Branża
Dbałość o jakość wykonawstwa i promowanie poprawnych rozwiązań należy do fundamentalnych kwestii wszystkich osób i instytucji związanych z branżą dachową. Działając w tym duchu, jako wydawca najstarszego polskiego czasopisma poświęconego wyłącznie branży dachowej i dekarskiej, wraz z Polską Federac...

Relacja z I Zjazdu Instalatorów Hewalex PRO

Branża
W dniach 9-10 oraz 16-17 stycznia 2014 r. w Bielsku-Białej odbyły się dwa ogólnopolskie spotkania dla Instalatorów Hewalex PRO. W spotkaniach tych wzięło udział 260 osób - spośród instalatorów, kontrahentów, prasy oraz kadry firmy Hewalex Sp. z o.o. Sp.k. Instalatorzy Hewalex PRO to grupa ściśle współp...

Konferencja "DAchy i FAsady - nowoczesność i bezpieczeństwo"

Przegląd
Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA ma zaprasza na Konferencję Naukowo-Techniczną „DAchy i FAsady – nowoczesność i bezpieczeństwo”. Jest to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz spotkań przedstawicieli branży budowlanej.

"DAchy i FAsady - nowoczesność i bezpieczeństwo" - Konferencja Stowarzyszenia DAFA

Branża
Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA, ma zaszczyt zaprosić na Konferencję naukowo-techniczną: "DAchy i FAsady - nowoczesność i bezpieczeństwo" - wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz spotkań przedstawicieli branży budowlanej.

Rok 2014 w oceanie możliwości. Budoskop warsztat profesjonalisty - Meeting with innovations

Branża
Na początku grudnia 2013 r. Wydawnictwo Info-Inwest, konferencją w Łodzi, podsumowało cykl spotkań - warsztatów dla profesjonalistów. W ciągu ostatnich miesięcy z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami w architekturze i budownictwie miało okazję zapoznać się, łącznie 865 architektów, projekt...

Fakro w Paryżu

Przegląd
Międzynarodowe Targi Budowlane Batimat we Francji, organizowane co dwa lata w listopadzie w Paryżu, to kolejna impreza wystawiennicza branży budowlanej, podczas której Fakro prezentowało swoje produkty.

‹‹‹ poprzednia7891011121314151617następna ›››