Strona główna | Branża spotkania
‹‹‹ poprzednia56789101112131415następna ›››

Firma Monier BRAAS Złotym Partnerem XV Gali Dekarskiej

Branża
W sobotę, 26 lipca 2014 r. odbyła się jubileuszowa, XV Gala Dekarska organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Firma Monier BRAAS była Złotym Partnerem tego ważnego wydarzenia branży dekarskiej.

FAKRO partnerem programu "Kształtowanie przestrzeni"

Branża
Firma FAKRO jest partnerem organizowanego przez Izbę Architektów RP programu edukacyjnego „Kształtowanie przestrzeni”. Pomysł na program narodził się kilka lat temu w Izbie Architektów RP i miał być odpowiedzią na otaczającą nas "bylejakość" przestrzeni publicznej.

VIII Doroczne Spotkanie Stowarzyszenia DAFA

Przegląd
Już po raz ósmy członkowie Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA spotkali się, by wspólnie podsumować miniony rok, który niewątpliwie zaliczyć można do udanych.

GAMRAT SA dla jasielskich dzieci

Branża
7 czerwca 2014 roku na terenie sportowo-rekreacyjnym Zespołu Szkół Miejskich nr 2 odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka, której organizatorem była firma GAMRAT SA.

Wielka majówka z dekarzami i cieślami. Święto Cieśli i Dekarza

Branża
Wielka majówka z dekarzami i cieślami odbyła się w dniach 1–3 maja br. w Chochołowie. Na placu obok remizy OSP znalazło się miejsce dla stoisk sponsorów, dla modelu kościoła, kapliczki naturalnej wielkości, teren pod prace montażowe konkursowej kapliczki, no i na scenę dla g...

Meeting with innovation - Szczecin 11 czerwca 2014 r.

Branża
Pracownia Eventów Wydawnictwa Info-Inwest ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z cyklu Budoskop - Warsztat Architekta. Na najbliższe seminarium dla profesjonalistów zapraszamy do Szczecina 11 czerwca (środa) do Hotelu Novotel Szczecin Centrum przy Al. 3-go Maja 31.

Meeting with innovation - Poznań 12 czerwca 2014 r.

Branża
Pracownia Eventów Wydawnictwa Info-Inwest ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z cyklu Budoskop - Warsztat Architekta. Na najbliższe wydarzenie zapraszamy do Poznania 12 czerwca (czwartek) do hotelu Mercure  Poznań na ul. Roosevelta 20.

Firma Gamrat SA na kiermaszu PSB "Mrówka" w Łomży

Branża
W połowie maja przedstawiciele firmy Gamrat S.A. wzięli udział w kiermaszu organizowanym przez Skład Budowlany Podbielski w Łomży. W trakcie kiermaszu zaprezentowano dwie grupy produktowe producenta - systemy rynnowe Gamrat PVC i Gamrat Magnat oraz podsufitki PVC drewnopodobne i tradycyjne, które wzbudziły ogro...

Budoskop - Warsztat Architekta - Meeting with innovation

Branża
Wydawnictwo Info-Inwest ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z cyklu Budoskop - Warsztat Architekta. Hasłem przewodnim jest "Spotkanie z innowacją" w kontekście budownictwa zrównoważonego.

Nowoczesność i bezpieczeństwo. IV Konferencja Stowarzyszenia DAFA

Branża
O tym, jak ważne jest bezpieczeństwo w budownictwie wiadomo nie od dziś, ale o tym, jak je zapewnić przy realizacji procesu budowlanego dowiedzieli się słuchacze IV Konferencji Naukowo–Technicznej Stowarzyszenia DAFA „DAchy i FAsady – nowoczesność i bezpieczeństwo&rdq...

‹‹‹ poprzednia56789101112131415następna ›››