Strona główna | Materiały rynny
‹‹‹ poprzednia45678910111213następna ›››

Systemy rynnowe Galeco

Technika
Galeco to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w swoim sektorze. Od początku swojego istnienia firma koncentruje się na projektowaniu, produkcji i dystrybucji precyzyjnych i wydajnych systemów rynnowych. Z roku na rok oferta Galeco jest sukcesywnie poszerzana i dopasowywana do napływających z rynku potrzeb klie...

Gamrat Magnat - Nowoczesne systemy rynnowe dla wymagających klientów

Technika
Firma Gamrat SA jest znanym i cenionym na rynku krajowym i zagranicznym producentem wyrobów z PVC i PE. Czołowe miejsce wśród producentów, a przede wszystkim zaufanie klientów firma zawdzięcza ponad 70-letniemu doświadczeniu oraz stale wprowadzanym innowacjom, gwarantującym najwyższą jakość produktów.

Narożnik zewnętrzny regulowany w kącie

Przegląd techniczny
Innowacyjny narożnik zewnętrzny regulowany w kącie 90 st.–150 st. Galeco PVC nie tylko ułatwia montaż rynien na dachach o nietypowych konstrukcjach, ale przede wszystkim wpływa na stabilność i prawidłowe funkcjonowanie całego systemu.

Lutowany system rynnowy. Fakty i mity

Technika
O trwałości całego systemu rynnowego decydują połączenia, lecz zasadnicze znaczenie ma technika ich łączenia. Rozpowszechnione na Zachodzie lutowanie coraz częściej stosuje się także w Polsce. Przy istniejącym podziale na „ortodoksów” – wykonawców uznających tylko lutowanie i „la...

Stalowe narożniki Galeco. Idealne rozwiązanie pod każdym kątem

Technika
Galeco to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w swoim sektorze. Systemy rynnowe Galeco Stal i Galeco PVC zostały dopracowane w każdym szczególe w oparciu o opatentowane i prawdziwie innowacyjne rozwiązania nowej generacji.

System aluminiowych rynien ciągnionych

Technika
Nowy na polskim rynku system ciągłych aluminiowych rynien Gutti zdobywa coraz więcej zwolenników. W artykule przedstawiamy techniczne szczegóły tej niedrogiej, lecz wysokojakościowej i estetycznej alternatywy dla tradycyjnych systemów rynnowych.

Rynny bez końca. System Gutti AluRynna

Technika
Rynna bez końca? Tak – to możliwe. Nowy na polskim rynku system aluminiowych rynien Gutti szybko zdobywa coraz więcej zwolenników. W niniejszym artykule przedstawimy jego techniczne szczegóły, aby jak najlepiej przedstawić tę niedrogą alternatywę dla tradycyjnych systemów rynnowych.

Stalowy system rynnowy Lindab Rainline

Technika
Dobrze dobrany system rynnowy stanowi dopełnienie wizerunku domu, czyniąc go „ukończonym”. Dobry system rynnowy to system z wysokiej jakości materiałów, z ciekawymi i ekonomicznymi rozwiązaniami oraz optymalnymi parametrami technicznymi. Ale dobry system to również - a może przede wszystkim &ndash...

Skutki zimy na dachach

Technika
Ekstremalne warunki zimowe dają się w tym roku wszystkim mocno we znaki. Cierpią ludzie, zwierzęta i budowle. Swoisty egzamin sprawności, skuteczności i wytrzymałości przechodzą newralgiczne elementy dachu - instalacja zbierania i odprowadzania wody z dachów.

Kreatywność zamiast projektu

Technika
Artykuł opisuje dalszą część robót wykonywanych na obiekcie niegdyś już w DACHACH przedstawianym. Zlecenie dotyczyło wykonania zadaszenia nad wjazdem do warsztatu samochodowego wraz z wykonaniem elewacji na ścianach warsztatu i budynku biurowego. Prace były o tyle trudne, że inwestor nie miał projektu i zd...

‹‹‹ poprzednia45678910111213następna ›››