Strona główna | Materiały rynny
‹‹‹ poprzednia5678910111213następna ›››

Jaki sztucer do rynny?

Technika
Każdy, kto ma do czynienia z naprawami dachów, oprócz błędów popełnionych przez poprzednika w koszach czy obróbkach komina zapewne spotkał się z błędami w obszarze rynien. Mimo, że każdy z producentów udostępnia wykonawcom swoje instrukcje montażu – „radosnej twórczości” niektórych...

Nowy kolor systemu rynnowego

Przegląd techniczny
Czekolada od lat kusi niepowtarzalnym smakiem i aromatem oraz niezwykłym, ciepłym kolorem, który wpisuje się w trendy ostatnich sezonów.

Stalowe narożniki do rynien

Przegląd techniczny
Narożniki stalowe firmy Galeco – narożnik zewnętrzny 130 mm regulowany w kącie 105?–135?, narożnik 110 mm klamrowy oraz narożniki 130 mm z systemem kluczykowym charakteryzują łatwość montażu, zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne oraz wysoka jakość.

Stalowy system rynnowy

Przegląd techniczny
Stalowy system rynnowy Flamingo® produkowany przez firmę Budmat to kompletny, zintegrowany system, który ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo, spokój i komfort w deszczowe dni.

Jaki system rynnowy wybrać?

Technika
System rynnowy stanowi nieodłączny element każdego budynku. Odpowiednio dobrany podkreśla charakter elewacji i zapewnia jej piękny wygląd na lata. Chroni bowiem dom przed niszczącym działaniem spływającego z dachu deszczu czy osuwającego się śniegu.

System rynnowy

Przegląd techniczny
System Deepflow 150/82 mm firmy Marley składa się z rynny o szerokości 150 mm i głębokości 75 mm oraz z okrągłej rury spustowej o średnicy 82 mm.

System rynnowy Plasa z Luranu S

Technika
Znany producent systemów rynnowych, firma Plastmo Polska Sp. z o.o. ma w swojej ofercie trzy grupy produktowe: system rynnowy PVC, system rynnowy metalowy Plastal oraz system rynnowy Plasa. System Plasa wnosi na rynek innowacyjne rozwiązanie technologiczne w postaci nowego surowca o unikatowych właściwościach.

Nowoczesne rozwiązania techniczne w systemach odprowadzania wody deszczowej

Technika
Wybierając system rynnowy, oprócz wysokiej jakości produktu należy zwrócić uwagę na nowoczesne rozwiązania techniczne, jakie oferują nam producenci. Na skuteczną ochronę budynku przed zaciekami i jego estetyczny wygląd wpływa chociażby już sam kształt rynny.

Rynny ocynkowane

Przegląd techniczny
Balex Metal wprowadził do sprzedaży nowy system rynien ocynkowanych.

System rynnowy

Przegląd techniczny
Rynny metalowe Iguazu są wykonywane z blachy stalowej ocynkowanej grubości 0,6 mm i obustronnie pokrytej powłoką poliestrową grubości 50 mikrometrów.

‹‹‹ poprzednia5678910111213następna ›››