Strona główna | Materiały rynny
‹‹‹ poprzednia123456789101112następna ›››

System rynnowy - dobór i konserwacja

Technika
System rynnowy, poza funkcją dekoracyjną, to ważny czynnik, odpowiadający za prawidłowe funkcjonowanie każdego budynku. To on chroni elewację zewnętrzną przed wodą, a w następstwie przed wilgocią i niszczeniem tynku.

Lindab prezentuje pierwszy w Polsce matowy system rynnowy

Przegląd techniczny
Matowe wykończenie metalowych powierzchni jest sprawdzonym sposobem na podkreślenie wysokiej jakości wykonania i nadanie produktom nowoczesnego wyglądu. Zabieg ten jest więc często stosowany w designie luksusowych samochodów i elektroniki użytkowej.

Najnowsze rozwiązania rynnowe Lindab dostępne w Autodesk Revit - wypróbuj już dziś!

Przegląd techniczny
Nadrzędną zasadą Lindab jest upraszczanie konstrukcji, dlatego też dołączyliśmy do programu doborowego Revit, który dzięki swoim funkcjom umożliwia zrobienie symulacji projektu w wersji 3D jeszcze przed faktyczną realizacją projektu.

Nowy system rynnowy Lindab Magestic z utwardzoną powłoką

Przegląd techniczny
Asortyment pokryć dachowych i elewacyjnych firmy Lindab powiększył się o system rynnowy Magestic.

Rynny Galeco na garażach i wiatach

Przegląd techniczny
W najbliższym otoczeniu domu znajdują się różne obiekty gospodarcze. Należą do nich m.in.: wiaty i garaże. Mimo że są to obiekty o małej powierzchni dachowej, to nie można zapomnieć o tym, jak bardzo istotne jest ich orynnowanie.

Płaski hak do kwadratowego orynnowania Galeco

Przegląd techniczny
Galeco Stal2 to alternatywa dla popularnych, półokrągłych systemów. Kwadratowy profil zdecydowanie wyróżnia go na rynku.

Jesienne porządki na dachu - szczelność połaci i drożność rynien

Przegląd techniczny
Jesień to ostatni dzwonek na to, aby dokonać przeglądu połaci dachu oraz sprawdzenia drożności systemu rynnowego. O czym należy pamiętać w tym kontekście?

Czarny PVC - nowość w ofercie tworzywowych systemów rynnowych GAMRAT SA

Przegląd techniczny
Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, z dniem 1 lipca 2015 r. firma GAMRAT SA wprowadziła na rynek system rynnowy GAMRAT PVC w kolorze czarnym, wzbogacając tym samym ofertę tworzywowych systemów rynnowych, oferowanych do tej pory w kolorach: ciemny brąz, biały i grafit.

Bezokapowa szczelność - nie ma czego się obawiać...

Przegląd techniczny
Wiele osób obawia się innowacyjnych rozwiązań, decydując się na te dobrze im znane. Właściwie dobrany system rynnowy ma ogromne znaczenie, zarówno jeśli weźmiemy pod uwagę funkcję odprowadzania wody, a także walory estetyczne budynku.

Innowacyjny system i kreatywny wykonawca

Technika
Nowoczesne trendy w budownictwie stawiają przed wykonawcami wiele wyzwań. Jednym z nich jest zmienność systemów montażowych oraz techniczne możliwości produktów. Zmiany te wymagają ciągłego samodoskonalenia, podnoszenia kwalifikacji i podążania za aktualnymi trendami. Przed takim wyzwaniem ...

‹‹‹ poprzednia123456789101112następna ›››