Strona główna | Materiały rynny
‹‹‹ poprzednia123456789101112następna ›››

Najnowsze rozwiązania rynnowe Lindab dostępne w Autodesk Revit - wypróbuj już dziś!

Przegląd techniczny
Nadrzędną zasadą Lindab jest upraszczanie konstrukcji, dlatego też dołączyliśmy do programu doborowego Revit, który dzięki swoim funkcjom umożliwia zrobienie symulacji projektu w wersji 3D jeszcze przed faktyczną realizacją projektu.

Nowy system rynnowy Lindab Magestic z utwardzoną powłoką

Przegląd techniczny
Asortyment pokryć dachowych i elewacyjnych firmy Lindab powiększył się o system rynnowy Magestic.

Rynny Galeco na garażach i wiatach

Przegląd techniczny
W najbliższym otoczeniu domu znajdują się różne obiekty gospodarcze. Należą do nich m.in.: wiaty i garaże. Mimo że są to obiekty o małej powierzchni dachowej, to nie można zapomnieć o tym, jak bardzo istotne jest ich orynnowanie.

Płaski hak do kwadratowego orynnowania Galeco

Przegląd techniczny
Galeco Stal2 to alternatywa dla popularnych, półokrągłych systemów. Kwadratowy profil zdecydowanie wyróżnia go na rynku.

Jesienne porządki na dachu - szczelność połaci i drożność rynien

Przegląd techniczny
Jesień to ostatni dzwonek na to, aby dokonać przeglądu połaci dachu oraz sprawdzenia drożności systemu rynnowego. O czym należy pamiętać w tym kontekście?

Czarny PVC - nowość w ofercie tworzywowych systemów rynnowych GAMRAT SA

Przegląd techniczny
Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, z dniem 1 lipca 2015 r. firma GAMRAT SA wprowadziła na rynek system rynnowy GAMRAT PVC w kolorze czarnym, wzbogacając tym samym ofertę tworzywowych systemów rynnowych, oferowanych do tej pory w kolorach: ciemny brąz, biały i grafit.

Bezokapowa szczelność - nie ma czego się obawiać...

Przegląd techniczny
Wiele osób obawia się innowacyjnych rozwiązań, decydując się na te dobrze im znane. Właściwie dobrany system rynnowy ma ogromne znaczenie, zarówno jeśli weźmiemy pod uwagę funkcję odprowadzania wody, a także walory estetyczne budynku.

Innowacyjny system i kreatywny wykonawca

Technika
Nowoczesne trendy w budownictwie stawiają przed wykonawcami wiele wyzwań. Jednym z nich jest zmienność systemów montażowych oraz techniczne możliwości produktów. Zmiany te wymagają ciągłego samodoskonalenia, podnoszenia kwalifikacji i podążania za aktualnymi trendami. Przed takim wyzwaniem ...

Łącznik doczołowy dla systemu Galeco Bezokapowy

Technika
Galeco – czołowy polski projektant, producent i dystrybutor profesjonalnych systemów odprowadzania wody stale poszukuje udoskonaleń dla oferowanych systemów orynnowania. Jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań firmy jest system Bezokapowy, który daje możliwość ukrycia orynnowania w e...

Stalowy system odwadniający

Przegląd techniczny
Profesjonalny system odwadniający Meister-System firmy Zambelli przekonuje szczególną odpornością na działanie czynników zewnętrznych i najwyższą pod względem jakości ochroną antykorozyjną.

‹‹‹ poprzednia123456789101112następna ›››
TEMAT MIESIĄCA
Wymagania wobec dachu płaskiego

Skąpstwo, a nawet zbyt daleko idące oszczędności w przypadku budowy czy remontu płaskiego dachu to nie są pozytywne działania. Wie to każdy, kto miał do czynienia z nieszczelnym dachem i kto nie raz musiał zapłacić za cudze błędy. Czytaj więcej