Strona główna | Branża przedsiębiorstwa
‹‹‹ poprzednia123456789101112następna ›››

Nagroda dla Cemex Polska

Przegląd
Firma Cemex Polska otrzymała prestiżową nagrodę za przyczynianie się do wzrostu zatrudnienia i rozwoju gospodarczego Polski. Wyróżnienie jest przyznawane w ramach konkursu Emerging Market Champions, organizowanego przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy. Nagrodę wręczono 29 września br. w...

Nowy prezes Plastmo Polska

Przegląd
Znany producent systemów rynnowych Plastmo Polska Sp. z o.o. od sierpnia br. ma nowego prezesa zarządu.

Ryszard Florek Polskim Przedsiębiorcą 2015

Przegląd
Ryszard Florek, właściciel i prezes firmy Fakro – światowego wicelidera w produkcji okien dachowych, został wybrany Polskim Przedsiębiorcą 2015 roku w kategorii Eksporter w I edycji Konkursu zorganizowanego przez Gazetę Polską Codziennie.

130 lat firmy Bosch

Przegląd
130 lat temu, w listopadzie 1886 r. powstała firma Bosch. Początkowo zatrudniała dwóch pracowników, a w roku 1892 otarła się o bankructwo.

Obniżony montaż okien dachowych Roto - dlaczego warto?

Technika
Harmonijne licowanie okien i dachu robi ogromne wrażenie. Tym bardziej, że za walorami wizualnymi kryją się konkretne korzyści.

Nowe brzeszczoty Bosch do zastosowań specjalnych

Przegląd techniczny
Wytrzymałe brzeszczoty Bosch z węglików spiekanych do zastosowań specjalnych wyróżnia nawet 20 razy dłuższa żywotność w porównaniu do brzeszczotów bimetalowych.

Koma dba o środowisko

Przegląd
Zdajemy sobie sprawę z ograniczeń środowiskowych związanych z naszą działalnością i zobowiązujemy się do racjonalnego wykorzystywania zasobów naturalnych Ziemi, ograniczania i kontrolowania negatywnego wpływu na środowisko i promowania recyklingu odpadów.

Fakro kuźnią patentów

Przegląd
11 sierpnia br. na łamach „Dziennika Gazeta Prawna” został opublikowany ranking podmiotów, które zgłosiły najwięcej patentów i wzorów użytkowych w 2015 roku. Fakro jest pierwszą firmą, która znalazła się na liście. Wyprzedziły ją jedynie prestiżowe uczelnie wyższe oraz insty...

Badania rynku Galeco

Przegląd
Galeco przeprowadziła badanie rynku wśród bezpośrednich odbiorców swojej oferty – dekarzy. Jego celem było poznanie opinii o najpopularniejszym systemie orynnowania wykonanym z  PVC, a także pomoc w ocenie, jak sprawdza się on w ich pracy. Wyniki sondy okazały się bardziej ni...

Paroc rozwija zakład produkcyjny w Trzemesznie

Przegląd
Firma Paroc rozbudowuje zakład produkcyjny w Trzemesznie. Inwestycja warta 13 milionów zł zwiększy możliwości operacyjne i wolumen produkcji, skróci czas realizacji zamówień, a także pozwoli na produkcję w Polsce nowych rozwiązań z oferty firmy.

‹‹‹ poprzednia123456789101112następna ›››