Strona główna | Branża przedsiębiorstwa
‹‹‹ poprzednia678910111213141516następna ›››

BRAAS na konferencji z rekomendacją Cechu Kominiarskiego

Branża
W październiku odbyła się konferencja techniczna na temat eksploatacji urządzeń grzewczo-wentylacyjnych w aspekcie ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej budynków. Jednym z ważnych tematów poruszanych na Konferencji była bezpieczna komunikacja na dachu ze wskazaniem na oryginalny aluminiowy system kom...

25-lecie firmy VELUX w Polsce - dalsze inwestycje w polskie fabryki

Branża
Firma VELUX jest obecna w Polsce już od 25 lat, przez cały czas rozwija się i umacnia swoją pozycję na polskim rynku. Grupa VELUX i spółki siostrzane są aktualnie największym producentem i eksporterem okien w Polsce. Jeszcze w tym roku spółki zainwestują w polskie fabryki ponad 100 mln zł.

Firma Fakro wspiera ogólnopolską kampanię "Dobry Montaż"

Branża
Trwa druga edycja ogólnopolskiej kampanii "Dobry Montaż", której celem jest edukacja i zbudowanie świadomości inwestorów indywidualnych w zakresie dobrego montażu wyrobów stolarki budowlanej - okien, drzwi, bram, fasad czy innych produktów budowlanych. Organizatorem kampanii jest Związek PDiO (Polsk...

Barometr branży dekarskiej

Branża
Barometr branży dekarskiej ma dawać naszym czytelnikom, indywidualnym i firmowym ogólny obraz tej interesującej nas gałęzi budownictwa. Jego podstawą są ankiety przeprowadzane przez nas przede wszystkim wśród dekarzy – ich można uznać za papierek lakmusowy kondycji branży. Są oni „wskaźn...

Innowacyjny System Bezpiecznego Tłoczenia

Przegląd
Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma Blachotrapez wprowadziła do produkcji unikalną technologię SPS – Safe Profiling System, czyli System Bezpiecznego Tłoczenia.

Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA

Przegląd
Dobór właściwych partnerów i podwykonawców nie może być przypadkowy –  przesądza w dużej mierze o powodzeniu całej inwestycji. Jak więc zweryfikować odpowiednie uprawnienia? Nie ryzykuj! Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA!

Velux sponsorem Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej

Przegląd
Velux, lider światowego rynku okien dachowych, został oficjalnym sponsorem Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, które odbędą się w Polsce od 15 do 31 stycznia 2016 roku.

Finał żeglarskiej przygody z firmą Fakro

Branża
VIII Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim dobiegły końca. Dopisała nie tylko pogoda, ale przede wszystkim sami uczestnicy. W tegorocznych Mistrzostwach wystartowała bowiem rekordowa liczba zawodników. Załogę dwudziestu dziewięciu jachtów stanowili producenci i dystrybutorzy materiałów...

Element Polska poszerza asortyment

Branża
Firma Element Polska sp. z o.o. od września 2015 roku poszerza swój portfel produktów oferowanych dla branży pokryć dachowych. Oprócz produktu macierzystego, jakimi są metalowe systemy rynnowe, pojawiły się nowe produkty, które stanowią ich uzupełnienie.

Puchar Velux w maratonie MTB Branży Budowlanej

Branża
Wielkie sportowe emocje, rywalizacja i nagrody dla najlepszych - to wszystko czeka na uczestników wyścigu w klasyfikacji "Puchar VELUX". Impreza odbędzie się w 26 września br. w Kielcach w ramach LOTTO Poland Bike Marathon i największych polskich targów rowerowych KIELCE BIKE-EXPO.

‹‹‹ poprzednia678910111213141516następna ›››