Strona główna | Wykonawstwo okna dachowe
‹‹‹ poprzednia12345następna ›››

Fakro na BIMobject.com

Przegląd
Fakro, polski producent okien dachowych, już od kilku lat oferuje modele swoich produktów w systemie BIM (ang. Building Information Modeling), które architekci mogą wykorzystywać w projektach. W ostatnim czasie firma Fakro rozpoczęła współpracę z międzynarodowym portalem www.bimobject.com.

Dach od kuchni. Ogólnopolskie szkolenia nie tylko dla wykonawców

Roto Okna Dachowe, Rheinzink, Rathscheck Schiefer – trzech producentów powołało wspólny projekt „Dach od kuchni – najlepsze przepisy od fachowców”. Jego celem jest udostępnienie wykonawcom i klientom wiedzy na temat najnowszych praktyk wykonawczych i nowoczesnych rozwiązań produktowych.

Markizy do okien pionowych

Technika
Markizy to już nie tylko daszki nad balkonami czy tarasami. To produkty montowane na oknach fasadowych i dachowych, które oprócz ochrony przed nagrzewaniem posiadają wiele dodatkowych zalet. Markizy po prostu zapewniają komfort mieszkania zarówno w upalne, jak i chłodniejsze dni. Są doskonałym r...

Budujesz dom? Zwróć uwagę na energooszczędne okna dachowe

Technika
Od stycznia obowiązują nowe warunki techniczne, a tym samym wymagania jakie musi spełniać budynek. Wśród nich nowe wytyczne dotyczące okien. Wszystko po to, aby poprawić efektywność energetyczną obiektów i dostosować ją do wymogów UE.

"Ciepły" montaż. Prawidłowa izolacja termiczna okna dachowego

Technika
Montaż okna dachowego zwykle kojarzy się z instalacją okna w konstrukcji dachu i połączeniem go z pokryciem dachowym za pomocą kołnierza uszczelniającego. Jest to jednak tylko część prawidłowego montażu. Równie ważne jest staranne ułożenie izolacji termicznej wokół okna ...

Zdrowe mieszkanie z oknami dachowymi firmy Roto

Przegląd techniczny
Ponad 90% naszego czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach. A ponieważ coraz więcej i częściej mówi się o szkodliwym wpływie materiałów budowlanych na nasze samopoczucie, w centrum zainteresowania opinii publicznej znajduje się jeden temat: "zdrowe mieszkanie".

Montaż okna dachowego na łatach

Technika
Montaż okna dachowego wymaga wycięcia w dachu otworu, co narusza jednolitą strukturę dachu. Nie wystarczy zatem sam zakup wysokiej jakości okna dachowego – kluczowym zagadnieniem jest profesjonalny montaż, zapewniający pełną wodo- i wiatroszczelność.

Innowacyjność motorem rozwoju

Technika
Firma Fakro od początku swojego istnienia postawiła na innowacyjność, która obok najwyższej jakości produktów, jest motorem rozwoju branży i kluczem do sukcesu na rynku globalnym.

"Ciepły" montaż. Prawidłowa izolacja termiczna okna dachowego

Technika
Montaż okna dachowego zwykle kojarzy się z instalacją okna w konstrukcji dachu i połączeniem go z pokryciem dachowym za pomocą kołnierza uszczelniającego. Jest to jednak tylko część prawidłowego montażu. Równie ważne jest staranne ułożenie izolacji termicznej wokół okna oraz zabez...

Nowa Generacja okien VELUX wyznaczy nowe standardy

Przegląd
Nowa Generacja VELUX to szeroka gama okien do poddaszy, którą cechują wyższe standardy w zakresie efektywności energetycznej. Zastąpi ona wkrótce obecnie oferowane okna VELUX. Dzięki tej nowości konsumenci zużyją mniej energii, lepiej doświetlą swoje wnętrza, a także będą mieszkać na poddaszu niez...

‹‹‹ poprzednia12345następna ›››