Strona główna | Materiały okna dachowe
‹‹‹ poprzednia4567891011121314następna ›››

Firma FAKRO wyróżniona w rankingu "Odpowiadam Polsce"

Branża
FAKRO, światowy wicelider w branży okien dachowych, firma ciesząca się 25- letnią tradycją w stolarce budowlanej, została wyróżniona w rankingu projektów związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu "Odpowiadam Polsce". Nagrodę w kategorii KULTURA otrzymał projekt edukacyjny Izby Archit...

"Elektryzujące" okna dachowe - elektrycznie sterowane produkty firmy OKPOL

Przegląd techniczny
Wysokie, otwarte przestrzenie to zdecydowanie trend w nowoczesnym planowaniu architektury wnętrz. Aby były one również jasne, warto w połaciach dachu zamontować okna. Dla własnej wygody, zdecydujmy się na te sterowane elektrycznie. W inteligentny sposób mogą nam ułatwić życie.

Grupa VELUX eksportuje coraz więcej swoich produktów

Branża
Grupa VELUX i spółki siostrzane zakończyły ubiegły rok bardzo dobrym wynikiem i po raz kolejny potwierdziły swoją pozycję lidera stolarki budowlanej w Polsce. Plany na 2016 rok zakładają dalszy rozwój potencjału produkcyjnego w polskich fabrykach.

Fakro: jubileuszowa edycja programu "Fach na dach" rozpoczęta

Branża
Tegoroczna edycja "Fach na dach" 2016 r. jest szeroko powiązana z obchodami 25-lecia FAKRO. Z tej okazji program rozpoczyna się atrakcyjnym Konkursem! Do wygrania 8 pakietów VIP na wydarzenie sportowe, które odbędzie się w dniach 15-17.06.2016 r. we Francji.

Okno uchylno-wysokoosiowe

Przegląd techniczny
Okno RotoComfort i8 jest pierwszym w pełni automatycznym oknem uchylno-wysokoosiowym, w którym napęd okna został całkowicie zintegrowany z jego konstrukcją, pozostając niewidocznym dla użytkownika poddasza.

Okno dachowe FTT U8 Thermo

Technika
Energooszczędność to jedno z kluczowych zagadnień we współczesnym budownictwie. Firma FAKRO producent okien dachowych, jedna z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce, w szczególny sposób koncentruje swoje działania na energooszczędności. Prezentując taką filozofię firma FAKRO wprowadz...

Łazienka na poddaszu - funkcjonalnie i ze smakiem

Przegląd techniczny
Spokój, cisza i relaks… z tym może się kojarzyć łazienka na poddaszu użytkowym. I dobrze! Ale żeby zapewniała nam komfort, była piękna i funkcjonalna, warto przyjrzeć się bliżej możliwościom jej aranżacji.

Velux: Okno drewniane - ważny element ekologicznego wnętrza

Przegląd techniczny
Coraz więcej wagi przywiązujemy do zdrowego stylu życia, którego częścią oprócz diety, czy aktywnego spędzania wolnego czasu, jest również urządzanie wnętrz z wykorzystaniem naturalnych surowców, takich jak drewno. Ważnym elementem takiego ekologicznego wnętrza jest stolarka okienna.

FAKRO jest silne w każdej dziedzinie - podsumowanie Targów Batibouw

Branża
W dniach 25.02 - 6.03 odbyła się największa impreza targowa branży budowlanej w Belgii - targi Batibouw. Przez 11 dni zwiedzający mieli możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi poświęconymi budownictwu oraz renowacji. "FAKRO is strong on every field!" (tłum. FAKRO jest silne w każdej d...

Certyfikaty ISO 50001 dla polskich fabryk VELUX

Branża
Grupa VELUX w Polsce przeszła pozytywnie audyt energetyczny i w lutym br. jako pierwsza wśród wiodących producentów okien w Polsce otrzymała certyfikaty ISO 50001 dla swoich zakładów. Spełniła tym samym wymogi dyrektywy unijnej w sprawie efektywności energetycznej przedsiębiorstw.

‹‹‹ poprzednia4567891011121314następna ›››