Strona główna | Materiały okna dachowe
‹‹‹ poprzednia678910111213141516następna ›››

FAKRO jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku

Branża
Firma FAKRO, wicelider światowego rynku okien dachowych została uznana za jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku. Firma FAKRO otrzymała tytuł Superbrands 2015/16 i Created in Poland Superbrands 2015/16. Dodatkowo została wyróżniona tytułem Business Superbrands 2015/16.

Poddasze - dziecięce królestwo

Przegląd techniczny
Poddasze użytkowe, ze swoimi skosami czy słupami, może kojarzyć się z pomieszczeniem ciężkim do urządzenia. Warto jednak wykorzystać jego charakterystyczną budowę i stworzyć właśnie tam bezpieczną, przytulną, wielofunkcyjną przestrzeń dla naszego... dziecka.

Komfort i wygoda - okna dachowe ISK I3

Przegląd techniczny
W czasach, gdy ciężko znaleźć chwilę na odpoczynek, funkcjonalne rozwiązania stają się szczególnie pożądane. Dotyczy to również takich produktów, jak okna dachowe.

Błyskawiczna zmiana wystroju okna - nowe rolety rzymskie firmy Velux

Przegląd techniczny
Nowe rolety rzymskie VELUX to pierwsze na rynku rolety do okien dachowych z wymienną tkaniną. Są eleganckie i dekoracyjne, a ich innowacyjna konstrukcja pozwala na szybką zmianę dekoracji okna, kiedy tylko chcemy.

Firma FAKRO na paryskich targach BATIMAT

Branża
Dzień 2 listopada br. to ważna data dla całej branży budowlanej na świecie. To właśnie tego dnia rozpoczęły się największe europejskie targi budowlane - Batimat 2015. Odbywająca się w cyklu dwuletnim impreza w czasie każdej swej eydcji przyciąga ponad 3 000 wystawców oraz ok 400 000 zwiedzających z ca...

Grupa VELUX wyróżniona za działalność eksportową

Branża
W ramach plebiscytu zorganizowanego przez redakcję "Rzeczpospolitej" Grupa VELUX otrzymała wyróżnienie w kategorii najbardziej innowacyjny eksporter. Blisko pół tysiąca przedsiębiorców typowało firmy wyróżniające się w działalności eksportowej.

Firma FAKRO ambasadorem polskiej gospodarki

Branża
Na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się konferencja podsumowująca realizację działań promujących polską gospodarkę na rynkach międzynarodowych. Podczas organizowanego przez Ministerstwo Gospodarki wydarzenia nie mogło zabraknąć także uznanego na całym świecie producenta okien dachowych i schodów ...

Okna dachowe, które zatrzymują ciepło w domu

Przegląd techniczny
Ciepło ucieka z domu - to niestety fakt. Dochodzi do tego przede wszystkim za pośrednictwem ścian, drzwi czy okien. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych materiałów, jesteśmy jednak w stanie ograniczyć ten niepożądany proces. Pomogą nam w tym m.in. właściwie dobrane okna dachowe.

25-lecie firmy VELUX w Polsce - dalsze inwestycje w polskie fabryki

Branża
Firma VELUX jest obecna w Polsce już od 25 lat, przez cały czas rozwija się i umacnia swoją pozycję na polskim rynku. Grupa VELUX i spółki siostrzane są aktualnie największym producentem i eksporterem okien w Polsce. Jeszcze w tym roku spółki zainwestują w polskie fabryki ponad 100 mln zł.

Jesienny przegląd okien dachowych - o czym należy pamiętać?

Przegląd techniczny
Jesień to idealny czas… aby sprawdzić stan okien dachowych. Chronią one nasz dom przed deszczem, mrozem oraz nadmiernym nasłonecznieniem. Zadbajmy więc o ich dobrą kondycję przed kolejną, zimną porą roku.

‹‹‹ poprzednia678910111213141516następna ›››