Strona główna | Materiały membrany
‹‹‹ poprzednia1234567891011następna ›››

Eurosystem Polska Sp. z o.o. - Eurovent

Technika
ul. Wiejska 1346-055 Przyworytel. 0-77/427 13 65fax 0-77/427 13 66www.eurovent.pl

Corotop

Technika
ul. Marka z Jemielnicy 245-578 OpoleInfolinia: 0-801 680 124www.corotop.pl

Hydroizolacja dachu skośnego a jego żywotność

Technika
System dachu skośnego od zawsze pełni funkcję ochronną, głównie przed opadami atmosferycznymi. Jednak z biegiem czasu zakres funkcji znacznie się poszerzył, a hydroizolacyjność przestała być jedynym czynnikiem warunkującym skuteczność działania dachu. Odkąd dach wraz z systemem poddasza tworzy przestrz...

Parametry dobrej membrany

Technika
Membrany dachowe marki Corotop® to nowoczesne rozwiązania ochrony dachów skośnych i termoizolacji przed wodą i wilgocią. Zastępują niegdyś używane, klasyczne folie dachowe.

Kauczukowy dach szkoły

Technika
Sierpniowa pogoda AD 2008 nie rozpieszczała ani wczasowiczów, ani budowlańców. Z tego powodu prace na dachu w Skarszewach z użyciem technologii EPDM znacznie się przeciągały. Wreszcie jednak wyjrzało słońce i szczelna kauczukowa mata pokryła cały dach.

Membrana monolityczna

Przegląd techniczny
Membrany Solitex oferowane przez firmę pro clima posiadają warstwę o monolitycznej strukturze (TEEE), która stanowi dodatkowe, skuteczne zabezpieczenie przed gradobiciem.

Membrany dachowe w praktyce

Technika
W ostatnich latach jednym z priorytetów w budownictwie mieszkaniowym jest efektywna termoizolacja. Z punktu widzenia inwestora i użytkownika jest oczywiste, że od skuteczności izolacji zależy koszt utrzymania i ogrzewania budynku. W dobie coraz większej dbałości o środowisko naturalne nie można pominąć rów...

Membrana dachowa DachGam. Niezawodny materiał na dachy płaskie

Technika
Szczelne i niezawodne zabezpieczenie wodochronne dachu budynku jest jednym z najistotniejszych zagadnień przy wykonywaniu pokrycia dachu. Zabezpieczenie takie zapewniają membrany dachowe DachGam, produkowane przez Zakłady Tworzyw Sztucznych Gamrat Spółka Akcyjna.

Membrany dachowe i taśmy kalenicowe

Technika
Konstrukcja i izolacja cieplna musi być chroniona przed wilgocią zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz budynku. Coraz więcej inwestorów dostrzega korzyści wynikające z zastosowania na dachu folii o dużej paroprzepuszczalności zamiast pełnego deskowania z warstwą powłoki zamkniętej. Należy jednak pamięt...

Po co komu membrana dachowa? Czyli podsumowanie pracy doradcy technicznego

Technika
Mnogość oferowanych w dzisiejszych czasach materiałów i technologii może przyprawiać o zawrót głowy.  Jak poruszać się w tym „gąszczu” informacji, skąd wiedzieć, na co zwracać uwagę dokonując wybóru?

‹‹‹ poprzednia1234567891011następna ›››