Strona główna | Materiały dachówka ceramiczna
‹‹‹ poprzednia23456789101112następna ›››

Dach ceramiczny warstwa po warstwie

Technika
Solidne materiały plus prawidłowe wykonanie. Choć wydawałoby się, że recepta na trwały, szczelny i piękny dach jest bardzo prosta, to w rzeczywistości jest to najtrudniejszy etap budowy domu. Czasami zaniedbanie nawet drobnych elementów może spowodować poważną usterkę, która ujawni się po kliku latach....

Rubin - dachówki ceramiczne marki Braas

Przegląd techniczny
Rubin - jeden z najbardziej ekskluzywnych, trwałych i pożądanych przez miłośników biżuterii kamieni szlachetnych. Na polskim rynku budowlanym kojarzony również z popularnym modelem dachówki ceramicznej - prawdziwym klejnotem wśród dachówek.

Ulepszona dachówka ceramiczna Achat 10V marki BRAAS

Przegląd techniczny
Wysoka jakość wykonania oraz klasyczny design - oto cechy ceramicznej dachówki Achat 10V marki BRAAS. Teraz model dostępny będzie w nowej wersji z ulepszoną konstrukcją zamka bocznego i górnego, dzięki czemu poprawiona została szczelność oraz stabilność dachówki.

Łupek na zwieńczeniach wież i wykuszach

Branża
W różnych epokach historycznych i regionach dachy hełmowe przyjmowały różne formy. Ponieważ moda na krycie łupkiem występowała w okresie zwanym w architekturze historyzmem, w którym pojawia się naśladownictwo wszystkich stylów architektonicznych – prawie wszystkie rodzaje hełmów, zwieńczeń wież...

Nowa płaska dachówka ceramiczna

Przegląd techniczny
Nowa dachówka ceramiczna Plano 11 produkcji Bogen wygląda bardzo minimalistycznie. Wyraźne linie i płaska powierzchnia nadają jej elegancji i sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla dachów o współczesnej architekturze, jak i dla bardzo niestandardowych projektów renowac...

Dachówka ceramiczna w nowym kolorze

Przegląd techniczny
Dachówka ceramiczna Titania marki Creaton dostępna jest od teraz w kolorze „Nuance”, czyli miedzianym angobowanym. W tym samym kolorze oferowany jest również komplet oryginalnych akcesoriów.

Dachówki marki Braas objęte zimową promocją

Branża
Zima w tym roku wprawdzie nie jest sroga, ale dobrych okazji nigdy dość. Marka Braas przygotowała zimową promocję zarówno na dachówki ceramiczne jak i betonowe.

Dachówki inspirowane naturą

Przegląd techniczny
Przyroda stanowi źródło niewyczerpanych inspiracji dla inżynierów i wynalazców. Często nie zdajemy sobie sprawy z faktu, jak wiele inspirowanych naturą technologii i produktów nas otacza. Jednym z powszechnie stosowanych rozwiązań jest dachówka płaska o nazwie karpiówka, pokrywająca spadziste dachy na ca...

"Dachobranie" z BRAAS - czyli jesienna promocja producenta dachówek

Przegląd techniczny
Jesień to wyjątkowy czas nie tylko dla amatorów grzybobrania. Marka BRAAS postanowiła zaoferować swoim klientom dachówki w promocyjnych cenach.

Röben: ceramika budowlana modna od setek lat

Przegląd techniczny
Tradycyjne czy nowoczesne - jakie materiały ceramiczne są bardziej modne? Budując lub remontując, warto być na bieżąco z rynkowymi trendami.

‹‹‹ poprzednia23456789101112następna ›››