Strona główna | Materiały dachówka cementowa
‹‹‹ poprzednia12345678następna ›››

Dachówki marki Braas objęte zimową promocją

Branża
Zima w tym roku wprawdzie nie jest sroga, ale dobrych okazji nigdy dość. Marka Braas przygotowała zimową promocję zarówno na dachówki ceramiczne jak i betonowe.

"Dachobranie" z BRAAS - czyli jesienna promocja producenta dachówek

Przegląd techniczny
Jesień to wyjątkowy czas nie tylko dla amatorów grzybobrania. Marka BRAAS postanowiła zaoferować swoim klientom dachówki w promocyjnych cenach.

Dachówki betonowe marki Braas wyprodukowane w technologii Cisar

Przegląd techniczny
Bajki uczą nas, że wygląd to nie wszystko - liczy się wnętrze i to, co skrywamy pod powierzchnią. Nie oszukujmy się jednak, wszystkie księżniczki Disneya są nie tylko dobre i mądre, ale mają również nieskazitelną urodę. Marka BRAAS wie, że wygląd również ma znaczenie, dlatego jej betonowe dachówki ...

Beton jako nowoczesny materiał dachowy

Przegląd techniczny
Beton, materiał który wynaleziono ponad dwa tysiące lat temu, dzisiaj odkrywa przed nami nowe, niezwykłe właściwości. Zachwyca możliwościami zarówno pod kątem technicznym, jak i estetycznym. Beton to materiał sprawdzony, modny oraz, co jest w dzisiejszych czasach nie bez znaczenia - ekologiczny.

Betonowa dachówka Romańska Braas w kolorze czarnym

Przegląd techniczny
Piękna klasyczna forma, idealne rozwiązanie bez względu na styl i ten ponadczasowy kolor… Nie, nie chodzi nam o "małą czarną" w wykonaniu Coco Chanel. Tym razem to nowość na rynku, ale w sprawdzonej formie - popularna dachówka Romańska Braas jest od teraz dostępna również w kolorze czarnym...

Dachówki płaskie

Przegląd techniczny
Od kilku lat na polskim rynku dachów można zaobserwować dwa trendy: rosnące zainteresowanie dachówkami płaskimi oraz modę na ciemne kolory.

Dzieło Friedricha Hoffmanna

Branża
W I poł. XIX w. ukazały się w państwie pruskim królewskie zarządzenia dotyczące używania tzw. twardych pokryć dachowych, które miały zapobiegać często wybuchającym pożarom. W związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na dachówkę ceramiczną, co z kolei spowodowało ożywieni...

Nowa dachówka glazurowana

Przegląd techniczny
Firma Röben, która dotychczas miała w ofercie pokrycia brązowe wyłącznie w wersji matowej, w odpowiedzi na potrzeby rynku rozszerza asortyment o nową dachówkę MONZAplus maduro w kolorze błyszczącego brązu.

Modne dachówki płaskie od Braas

Przegląd
Od kilku lat na polskim rynku dachów obserwujemy dwa trendy: rosnące zainteresowanie dachówkami płaskimi oraz modę na ciemne kolory. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, marka Braas wprowadziła do swojej oferty dwie nowe, płaskie dachówki betonowe: Tegalit Protegon oraz Tevivę Protector.

Wiosenna promocja na dachówki Braas

Przegląd
Wiosna to czas, w którym prace budowlane nabierają tempa - szczególnie te związane z dachem. Dla osób, które właśnie zastanawiają się nad kupnem odpowiedniej dachówki marka Braas przygotowała specjalną wiosenną promocję: niższe ceny dla trzech modeli dachówek Braas.

‹‹‹ poprzednia12345678następna ›››