Strona główna | Wykonawstwo błędy
‹‹‹ poprzednia12345678910następna ›››

Z teczki biegłego, cz. 9

Technika
Prezentacja nieprawidłowego wykonawstwa lub błędnych rozwiązań projektowych. W odcinku m.in. zniszczone kołnierze okien dachowych, nieprawidłowe obróbki kominów, źle wykończony okap i in. błędy.

Z teczki biegłego, cz. 8

Technika
Kolejny odcinek cyklu, w którym prezentujemy przykłady nieprawidłowego wykonawstwa lub błędnych rozwiązań projektowych. W odcinku przedstawiamy remontowane pokrycie z gontów bitumicznych. Naprawa została jednak przeprowadzona nieprawidłowo.

Z teczki biegłego, cz. 7

Technika
Kontynuacja opisu błędów na dachu z poprzedniego wydania.Kolejny odcinek cyklu, w którym prezentujemy przykłady nieprawidłowego wykonawstwa lub błędnych rozwiązań projektowych.

Z teczki biegłego, cz. 6

Technika
Kolejny odcinek cyklu, w którym prezentujemy przykłady nieprawidłowego wykonawstwa lub błędnych rozwiązań projektowych.

Błędy w układaniu folii paroizolacyjnych

Technika
XX wiek uczynił ze strychów pełnoprawne powierzchnie mieszkalne, przekształcając je w przestrzeń przyjazną dla ludzi. Oznaczało to równocześnie, że zmian wymaga także podejście do konstrukcji i układu warstw dachu.

Z teczki biegłego, cz.5

Technika
Kolejny odcinek cyklu, w którym prezentujemy przykłady nieprawidłowego wykonawstwa lub błędnych rozwiązań projektowych. Materiał prezentuje błędy popełnione przy montażu pokrycia z blachy trapezowej.

Z teczki biegłego, cz. 4

Technika
Kolejny odcinek cyklu, w którym prezentujemy przykłady nieprawidłowego wykonawstwa lub błędnych rozwiązań projektowych. Materiał prezentuje błędy popełnione przy montażu pokrycia z blachy miedzianej.

‹‹‹ poprzednia12345678910następna ›››
TEMAT MIESIĄCA
Pod własnym dachem

Kiedy dekarzem zostaje ktoś, kto od zawsze marzył o własnym domu, można się spodziewać, że gdy uda mu się zrealizować to marzenie, jego dach będzie dopieszczony w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli dodatkowo człowiek ten jest pasjonatem swego fachu, jest prawie pewne, że będzie to dach niezwykły. Czytaj więcej