Strona główna | Materiały akcesoria dachowe
‹‹‹ poprzednia1234567891011następna ›››

Wentylacja dachowa XL

Przegląd techniczny
Dobór i montaż produktów do wentylacji pomieszczeń przemysłowych, wyposażonych w przewody wentylacyjne o średnicach większych niż standardowe nie stanowi już problemu.

Mata rozdzielająca

Przegląd techniczny
Maty rozdzielające stosuje się w celu odseparowania i wentylowania spodniej powierzchni metalowego pokrycia dachu od deskowania.

Gąsior do blachodachówki

Przegląd techniczny
Obróbki blacharskie to nieodłączny element każdego prawidłowo wykonanego pokrycia. Z myślą o optymalnej ochronie dachu firma Blachotrapez poszerzyła swoją ofertę produktową o Gąsior blachodachówka Plus.

Pamiętaj o zabezpieczeniach przeciwśniegowych na dachu

Technika
Zima to dla dachu duże wyzwanie. Szczególnie niebezpiecznym zagrożeniem, z jakim musi się zmierzyć inwestor, jest zalegający śnieg. Aby uniknąć zimowych wypadków, warto uzbroić dach w śniegołapy.

Dachowe bariery wolnostojące

Przegląd techniczny
System barier wolnostojących ProSafe firmy Protekt jest przeznaczony do ochrony zbiorowej pracowników wykonujących pracę na wysokości na dachach lub powierzchniach obiektów niepublicznych.

Wentylator dachowy

Przegląd techniczny
Vilpe® ECo to innowacyjne, energooszczędne wentylatory z silnikiem stałoprądowym DC. Pracują one ciszej, ale dużo wydajniej i oszczędniej niż tradycyjne. Ich zużycie energii jest od 40 do 60% mniejsze w porównaniu z wentylatorami z silnikiem prądu zmiennego a zoptymalizow...

Schody strychowe

Przegląd techniczny
Firma Fakro posiada bogatą ofertę schodów strychowych. Na szczególną uwagę zasługuje model LWT, który ze względu na bardzo niski współczynnik przenikania ciepła (U = 0,51 W/m2K) doskonale sprawdza się w budynkach energooszczędnych.

Schody strychowe

Przegląd techniczny
Schody strychowe LWT firmy Fakro to schody supertermoizolacyjne (U = 0,51 W/m2K), polecane do budownictwa energooszczędnego, gdzie duży nacisk położony jest na zminimalizowanie strat ciepła.

Kolekcja rolet do okien dachowych

Przegląd techniczny
Firma Velux proponuje bajkowe rolety z ulubionymi bohaterami bajek Disneya do pokoi dziecięcych na poddaszu.

Wentylatory dachowe

Przegląd techniczny
Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem wentylacyjnym jest instalacja nowoczesnych wentylatorów dachowych. Z powodzeniem zastępują one nie zawsze skuteczną tradycyjną wentylację grawitacyjną.

‹‹‹ poprzednia1234567891011następna ›››