Strona główna | Branża
‹‹‹ poprzednia23456789101112następna ›››

Nagroda dla okna Fakro do dachów płaskich

Przegląd
Jeden z najważniejszych portali internetowych zajmujących się zagadnieniami z dziedziny architektury na poziomie międzynarodowym – Archiproducts – przeprowadził pierwszą edycję konkursu Archiproducts Design Award.

Uplifter nowym przedstawicielem Böcker

Przegląd
Mini żurawie, podnośniki próżniowe do szkła, transportery schodowe i wiele innych innowacyjnych urządzeń służących do podnoszenia i wspomagania prac montażowych.

Innowacje napędzają rozwój Grupy Velux w Polsce

Branża
Innowacyjność to domena krajów skandynawskich, na co wskazują globalne rankingi. Dzięki obecności firmy o duńskich korzeniach, takich jak Grupa Velux, na poprawie konkurencyjności zyskuje również Polska. Transfer wiedzy i innowacyjnych rozwiązań z północy jest bowiem bardzo znaczący. Dotyczy to nie tylko...

Honorowe Odznaki SITPMB dla R. Florka i J. Komurkiewicza z firmy Fakro

Branża
Ryszard Florek - współwłaściciel i prezes jednego ze światowych liderów w produkcji okien dachowych, firmy FAKRO wraz z Januszem Komurkiewiczem - członkiem Zarządu FAKRO, zostali odznaczeni Honorową Odznaką Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych.

Architektoniczne aspekty projektowania hal z wykorzystaniem technologii membranowych

Branża
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży budowlanej, Protan, dostawca technologii membranowych, współorganizował konferencję tematyczną. Odbyła się ona w dniach 25-26 listopada br. w centrum konferencyjnym w Bukowinie Tatrzańskiej.

Regionalne Zawody Dekarzy - Chudoba 2016

Branża
14 sierpnia 2016 r. w Chudobie – wiosce dekarzy odbyły się IV Regionalne Zawody Dekarzy. Organizator imprezy – Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi „Dla Chudoby” – zadbał o odpowiednią oprawę zawodów. Miejscem rywalizacji był plac rekreacyjno-sportowy w Chudobie, na którym przy...

Praca zespołowa w praktyce. Rozmowa z Ragnarem B. Sulejewskim, Prezesem Zarządu i Dyrektorem Generalnym Plastmo Pol...

Branża
Od sierpnia br. Plastmo Polska ma nowego prezesa. Po zmianach właścicielskich został nim Ragnar Bronisław Sulejewski – Norweg o polskich korzeniach.

Fundacja Pracownicza Velux dotuje miejski plac w Namysłowie

Przegląd
W 2016 roku przypada 75-lecie firmy Velux. Z tej okazji Fundacja Pracownicza postanowiła przyznać w całej Europie kilka okolicznościowych grantów na rzecz lokalnych społeczności. Wśród wybranych inicjatyw znalazł się projekt zgłoszony przez miasto Namysłów.

Nagroda dla Cemex Polska

Przegląd
Firma Cemex Polska otrzymała prestiżową nagrodę za przyczynianie się do wzrostu zatrudnienia i rozwoju gospodarczego Polski. Wyróżnienie jest przyznawane w ramach konkursu Emerging Market Champions, organizowanego przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy. Nagrodę wręczono 29 września br. w...

Nowy prezes Plastmo Polska

Przegląd
Znany producent systemów rynnowych Plastmo Polska Sp. z o.o. od sierpnia br. ma nowego prezesa zarządu.

‹‹‹ poprzednia23456789101112następna ›››